• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka-MOBA.
#1
jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) G403/Kone Pure Owl Eye
jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? G-SR, jest spoko, tylko mikro movement jest na niej trudny, przy małych ruchach mam wrażenie jakbym jeździł po kleju
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiał
jaki rozmiar by Cię interesował: jak największa
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:nie 
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: dostosuje się do wszystkiego, obecnie gram na 6/11 w windowsie, 2500 dpi i 70/100 w lolu, cokolwiek co będzie dobre dla takich parametrów będzie oki
czy podkładka musi być kupiona w Polsce?tak
maksymalna cena za podkładkę?200
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Lubię obszycia, zależy mi na trwałości, fajnie jak podkładka jest duża bo kładę na niej rękę i mi mięciutko, myślałem o Goliathus Speed lub G640, co myślicie?
Odpowiedz
#2
Weź Taito 2017 w największej wersji, obecnie bez konkurencji jakość/ślizg/cena. Podobna do G-SR, ale trochę szybsza, równy ruch, głównie udoskonalona wersja Taito. Nic lepszego raczej nie ma.
Odpowiedz
#3
ja bym DM Pada obadał, żebyś zobaczył sobie czy tego typu powierzchnia Ci pasuje. Wydasz tylko 30 zł a będziesz już miał na przyszłość do porównywania dobrą podkładkę w razie czego
Odpowiedz
#4
jak ma się DM Pad do Taito 2017, poza tym, że jest szybszy?
Odpowiedz
#5
zupełnie inne powierzchnie, żeby móc tak bezpośrednio porównać. Kto nei lubi tych śliskawych jakby oliwionych typu taito to wybierze DM'a. Kto lubi te sliskie, weźmie taito ;)
Inna sprawa, że mało jest wolnych i tak równych podkładek jak taito'17
Odpowiedz
#6
ja właśnie takie wole ;D
do autora, miałem Taito zwykłe, mam DM Pada i powiem tak: nie lubisz wolnych podkładek, lekko hamujących ruchów to weź DMa. Jak lubisz wolniejsze to weź Taito 2017 - pozbawionej wad starszej wersji. Imo obie fajne podkładki, ale jakoś jak dla mnie to "wyhamowywanie ruchu" daje większą kontrolę.
Odpowiedz
#7
Szczerze mówiąc to szybkość nie jest kluczowa. Chodzi o to, żebym nie miał wrażenia, że robiąc malutkie ruchy myszka jest ona zatopiona w kleju :D Macie pomysł na jakąś gruba,obszyta podkładkę ?Szybki pad będzie w porządku,byleby nadawał się do wysokiej czułości :D
Odpowiedz
#8
obie podkładki dobre, Taito jest spoko, raczej nie "klei", ale DM Pad zdecydowanie nie klei ;D
Odpowiedz
#9
Boję się braku obszycia w Taito.
No i tego "naoliwienia".
Jakie są jeszcze podkładki ze wzorowa jakością wykonania? Gram na mega wysokiej czułości także głównym problemem będzie strzępienie się...
Odpowiedz
#10
Ja ze swojej strony bardzo polecam Logitech G240 i Roccat Kanga, nie mają obszycia ale według mnie to plus, wygodniej, jest łagodne przejście między podkładką a biurkiem, bez wypukłości, a to że się postrzępi podkładka to prędzej wylejesz napój i kupisz nową, bo strzępić sie może zacząć nawet po kilku latach, przy ostrożnym użytkowaniu, a przez ten czas można zmienić kilka razy podkładkę, chyba nie jest to aż taki duży wydatek.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.