• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka pod fingera, miękkie przyciski, 200zł
#1
Dawno mnie tu nie było :)

Przestałem śledzić temat więc muszę zasięgnąć Waszej rady odnośnie gryzonia dla brata. Tak jak ja braciszek głównie gra w MOBA'ski.
  • jaką obecnie myszkę używasz: Bloody V7M
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400/800
  • w co grasz (podaj tytuły gier):
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Sense
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Tylko głównych
  • jaki chwyt stosujesz: Fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18cm
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Miękkie przyciski (głównie do LOL'a)
Zastanawiałem się nad DM1 Pro, ale obawiam się że może być dla niego za duża. Co sądzicie?
Pozdrawiam :)
Odpowiedz
#2
Siemasz
Zależy jak tym fingerem trzyma, czy palce ma lekko ugięte i tylko opuszkami styka się z myszką, czy mysz prowadzi palcami, ale coś ala palm?
DM1 Pro nie będzie wcale za duża, 18 cm to taka średnio dłoń, podchodząca pod większe. Imo na styk pod palma by się nadawała ;D
Weź DM1 Pro S, 200 zł więc troszkę dopłacić i zyskasz na lepszych bebechach.
Odpowiedz
#3
Cytat:DM1 Pro nie będzie wcale za duża
Mam dłoń 18 cm i sensei wystaje mi 1.5 centymetra z przodu przy palm gripie.
Miękkie przyciski i dobry rozmiar ma na pewno g203, jakby mu przypadkiem pasował kształt (a nie jest on specjalnie udany przez zaokrąglone boki), to jest to chyba najlepsza opcja. W dobrych cenach są jeszcze DA 2013 i gigabyte xm300, ale te będą rozmiarowo na styk lub za duże.
Odpowiedz
#4
cesarz palm, a fingertip to dwie różne rzeczy
przy palmie to fakt, ale przy fingerze to nawet ja od biedy potrafię złapać (21,5 cm...)
Razera bym sobie odpuścił, a XM300 ma czasem problemy z jakością (zresztą DM czasem też, ale łatwiej się z nimi dogadać w razie czego).
Odpowiedz
#5
No to chyba się nie zrozumieliśmy, bo miałem na myśli to, że nawet do palm gripa jest dla mnie za duża, więc tym bardziej do fingera. Sam trzymam fingerem i sensei byłby ze 2 cm za długi przez mocno cofnięty garb, już lepiej w ręce mieści mi się rival 300 (jak dla mnie kształt sensei ma kiepskie proporcje pod mniejsze dłonie). Krótsza dłoń to również niżej położony jej najwyższy punkt, ten garb po prostu nie mieści się w dłoni i mając cofniętą rękę względem jej tyłu chwytam ją jeszcze płycej. Główny problem to przede wszystkim to, że mam za daleko palce w stosunku do głównych przycisków, naciskając za przełącznikiem trzeba używać więcej siły do jego aktywacji.
Odpowiedz
#6
no to czaje, ale wyślij zdjęcie jak Ty trzymasz
u mnie był kolega, rasowy fingerowiec i nie narzekał, ok 18,5-19 cm
Kurde Hya ma 18 cm i używa DM1 Pro S (chyba, że na pokaz ;p), nie wiem tylko jaki ma chwyt, zależy widocznie od osoby...
PS ja myślałem, że Ci dłoń wystaje a nie mysz :D Dawno DM'ki nie miałem, u mnie był problem, że za mała była, eh życie
Odpowiedz
#7
A ja bym coś od zowie polecił jak ec2-a albo fk2.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.