• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dm pad L
#1
Witam znowu zapytanie, tym razem o podkladke, bedzie sie mocno roznic ta podkladka od dreammachines od steelseriesa qck+
Niby szybkosc o wiele lepsza a ciut gorsza kontrola i do tego ma znaczenie jakies zatrzymanie tej myszki w sensie ten "grip" na jakiej podstawie jest to brane pod uwage :P
Odpowiedz
#2
bedzie spora zmiana. Jakość na duży plus ;p
jest znacznie szybsza, wiadomo z wiekszą szybkoscią idzie mniejsza kontrola (w QCK masz opór, który spowalnia myszkę)
grip to bedzie gorszy, bo szybsza powierzchnia, więc trudniej myszką wyhamować niż w QCK
imo qck jest dobra na początku, potem się wyrabia i jest strasznie "zamulona"
Odpowiedz
#3
no właśnie dlatego szukam czegoś trwalszego, ma w sumie przybliżone wartości do zowie g-tf rough jakby nie patrzeć
Odpowiedz
#4
zrobicie kiedyś test qck heavy? Pytam dlatego bo, no nie ukrywam dużo prosów ją ma i ciekawi mnie ona czym się różni, znaczy się wiem, że jest grubsza o wiele, ale też, że gładkość ruchów jest lepsza
Odpowiedz
#5
Jeżeli chcesz już tą Qck, ale denerwuje Cię to, że jest mało trwała, to kup Qck z jakimś nadrukiem. Z tego co słyszałem są one trochę trwalsze i lepszej jakości. Qck Heavy też ma krótką żywotność.

Mnie też już moja Qck denerwuje. Łącznie miałem już z 6 i zawsze jest to samo. 1-2 miesiące i trzeba kupić nową. Mam jeszcze G-SR, na której grałem 2 miesiące i zero śladów używania, tylko dla mnie bardzo hamuje ruchy.

Ja teraz czekam na to jak Logitech G640 będzie w promocji (100zł), albo Xtrfy XTP1 f0rest edition stanieje (ta podkładka wygląda epicko, dla mnie nie ma ładniejszej na rynku + dedykowana f0restowi )
Odpowiedz
#6
A mnie dzisiaj podkładki wkurzają :D A to ta nie dobra, a to tamta. Tak jakby się już jedna po kilku miesiącach zużyła i trochę myszki gorzej chodzą, dziwne, nie mówiąc że się dość szybko przetarła tam gdzie trzymam rękę, Roccat Kanga, świetna podkładka, mam kilka miesięcy. Teraz sobie do gier używam Logitech G240, bardzo fajna, cienka, ma tylko 1 mm, dobry ślizg, dobrze współpracuje z myszkami Logitecha.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#7
Generalnie to chyba przyda mi się szybsza podkładka, bo de facto wcale duzego sensa nie mam 400dpi i 2.35 co daje 940edpi, więc chyba zmiana na plus będzie nie?
Odpowiedz
#8
to weź DM Pad XL, 49 zł ;)
Odpowiedz
#9
A ja się tak zastanawiam i głowię, dlaczego moje podkładki robią się takie białe, przetarte, a wcześniej takie nie były. Wystarczy dopuścić faceta do komputera i z nowej podkładki którą dziś położyłam zrobiła się miejscami przetarta na biało :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#10
to raczej naskórek, materiał większości podkładek nie traci koloru.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.