• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finalmouse Scream One
#11
a tak z ciekawości, na tym filmiku, po co on wali tą myszką? :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
są ludzie co przenosząc myszkę (głównie ultra low sensi), dosyć wysoko ją podnoszą po czym kładą i wykonują to dosyć gwałtownie. Też bym nie chciał, żeby mi wtedy sama klikała ;D

niemniej dla większości osób jest to bez znaczenia, ale jak to bywa w środowiskach fanatycznych, wystarczy taka pierdółka i już można jechać jak po kobyle ;D
Odpowiedz
#13
(04-28-2017, 11:36 AM)plagocki napisał(a): Jakość wykonania nadal wypada bardzo słabo.

https://www.youtube.com/watch?v=i7sbU75EPn4 - pierwszy z brzegu przykład - jak w myszce za 15 zł.

dobra przekonałeś mnie :D

a swoją drogą, przypomniała mi się za dzieciaka myszka, którą kupiłem na kilka dni jako zastępcza :D
https://ocdn.eu/images/skapiec/YjE7MDA7M...361d91.jpg
Odpowiedz
#14
tyle, że tu to wygląda rzeczywiście źle :D bo on ledwo co to podnosi i tak łatwo się aktywuje :D
Odpowiedz
#15
Synth - weź nie śmiej się z mojej najlepszej myszki, którą używałam wiele lat!! :D Serio, wychwalałam ją i na tron kładłam, bo była tak wygodna i tak bardzo miło ją wspominam :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#16
@synth
kurde ja na tych myszkach grałem w kafejkach za małolata, jak swojej zapominałem z domu zabrać, ale całkiem spoko były ;D
Odpowiedz
#17
noo ja żaluję że nie było u mnie takiego zapału na csa ;p w tamtym czasie, głownie dniami się spędzało na kafejkach konsolowych ps1,ps2, gamecube i grywało w quake'a :D
na kompach to jedynie w jakieś nfs, frogi i na ircu :D

a swoja drogą, jak będziecie znali jakieś promocje na g403 coś ala rabat 50zł x-kom to dajcie znać :P wyleczył mnie @plagocki z tego finalmousa i kupuję logitecha ^^
Odpowiedz
#18
Jest promocja, ostatnio widziałam na Saturnie spore zniżki na myszki Logitecha.
http://www.saturn.pl, sklep świetny, kilka razy już tam kupowałam. Tylko nie wiem czy jeszcze te promocje są.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#19
Mogę Ci sprzedać swojego g403 za przystępna cenę , używana z 3tyg. Gwarancje mam z xkomu
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#20
ile wołasz za niego ? :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.