• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz podobna do Rivala100
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: HP X500 (30zł :p), rval100
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: chyba 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Wolfenstein enemy territory, FPSy
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zowie P-SR
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): jeden boczny wystarczy
  • twój budżet: max 250zł
  • jaki chwyt stosujesz: płaski claw (jak na zdjęciach)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo ręczna :)
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 16,7cm

Myślałam nad g-pro albo g203 ale typek w sklepie mówił, że ta g203 jest duża ;0

Proszę o jakieś propozycje :)
Odpowiedz
#2
zdecydowanie logitehc g pro lub g203, one maja po 116 mm są małe w dłoni... nie słuchaj nigdy co mówią w sklepach ;)

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ech-g-pro/
Odpowiedz
#3
Tytuł mylący, bo myszka chyba nie powinna być jak rival 100 ;) zze bym w logitecha zdecydowanie , dziś w media go oglądałem i jest mnijeszy od rivala 100
Tu masz wymiary g203 prodigy
Dane fizyczne
Wysokość: 116,6 mm
Szerokość: 62,15 mm
Głębokość: 38,2 mm
Waga: 85 g, tylko mysz
Odpowiedz
#4
@Bury niekoniecznie mylący, po prostu chodziło mi o to, by znaleźć mysz podobną do tej mojej taniej, posiłkując się Rivalem, albo właśnie podobnej do Rivala, tyle, że mniejszej.

Okey, dzięki wtedy za przykłady myszek. Czekam jeszcze na dalsze propozycje :-) Może będę miała w czymś jeszcze wybierać :p Ale chyba wezmę Prodigy g203.
Odpowiedz
#5
Wolfenstein enemy territory ktos jeszcze w to gra :P bo jak wchodzilem na serwery to same boty lataly :P co do myszki to g203, chyba najlepsza pod taka dłoń.
Odpowiedz
#6
(04-23-2017, 08:28 AM)canon napisał(a): Wolfenstein enemy territory ktos jeszcze w to gra :P bo jak wchodzilem na serwery to same boty lataly :P co do myszki to g203, chyba najlepsza pod taka dłoń.
Oczywiście :) Stali gracze grają, jest etpro, silent, polskie serwery, ale niestety wszędzie roi się od cziterów. Szkoda że twórcy zapomnieli o tej świetnej grze :/ Mam nadzieję że w końcu sobie o wolfie przypomną i coś z nim zrobią. Ta gra miala przecież kiedys chyba większy potencjał niż cs 1.6 w swoich latach.
Dzisiaj jadę kupić tego g203 :) Zobaczymy co z tego będzie.
Odpowiedz
#7
Za nieco ponad stówkę można zamówić z Koreii G102 - gdybyś chciał trochę przyoszczędzić. Mniej więcej 3 tygodnie oczekiwania na paczkę. Kupiłem tam już 3 sztuki :P

http://www.ebay.de/itm/Logitech-G102-Pro...Sw2xRYP-4F
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.