• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM PAD
#21
qck nie jest złe, ale początkowo może być Ci dziwnie (bo DM jest znacznie szybsze, nawet od propada który jest ze 2x szybszy od QCK) Ale zadziwiająco dobra kontrola na DM, albo po prostu nie miałem dobrych podkladek XD
Odpowiedz
#22
Małej? Myślałam, że to jest duża :D W porównaniu z tymi małymi, standardowymi podkładkami co kiedyś były, to teraz mega komfort :) Poza tym myszka ciągle leży w tym samym miejscu, nie macham nią po całej podkładce, są to dosłownie milimetry przesunięcia, więc zostaje ogrom miejsca :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#23
Przyszła, szybkie rozpakowanie i test.

Będę całkiem szczery - wiadomo, że test-gear ma dobry kontakt z Dream Machines, dlatego napisana recenzja wydawała mi się mało obiektywna. Ciężko mi było uwierzyć, że za 30 złotych można, rzekomo kupić tak dobrą podkładkę. Dlatego postanowiłem kupić i przetestować.

Jednym zdaniem - jest to najlepsza podkładka jaką miałem pod względem jakości do ceny.

Na pewno bije na głowę 2 razy droższą Qck. Podoba mi się, że nie jest ona tak "naoliwiona?" jak np. czarna G-SR. Szybki, szorstki szmaciak - to mi się podoba. Mam teraz dość sporo podkładek w domu, nawet 4 razy droższe od tego DM Pada, ale postanowiłem, że przy niej zostanę i to będzie moja main podkładka. Dodatkowo obszycie jest dla mnie mega plusem.

Takie są moje wrażenia w pierwszy dzień użytkowania. Teraz tylko pytanie czy z czasem będzie się brudzić i niszczyć.
Odpowiedz
#24
Mi tylko nie pasuje w niej powierzchnia podczas zahaczanie palcem - gdy masz np. uszkodzony naskórek albo szorstką skórę to wyjątkowo czuć tą "tarkową" powierchnię. Dla osób, którym palce wystają z myszki i zahaczają lub ocierająsię o podkładkę to może być denerwujące. Zresztą tak jest w większości podkładek o takiej fakturze (control). Ale po chwili gry problem zanika albo się nie zwraca na niego uwagi.
Odpowiedz
#25
To masz chyba złe doświadczenia :-) Każdy ma to na co zasługuje hehe
Odpowiedz
#26
?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.