• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ozone Neon M50
#1
https://procpu.pl/p/1544/36932/ozone-gam...racza.html

Halo, ktoś coś wie o tym gryzoniu? Bo wydaje się wyjątkowo interesujący, a jakoś tak bieda z recenzjami.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#2
to jest takie ala zowie ec1-a za troszke mniejszą cene
sensor ten sam i kształt prawie identyczny, musisz poszukać zagranicznych recenzji lub poczekac na opinie tych którzy kupili.
Odpowiedz
#3
Z góry przypomina trochę Heatona M3 od Xtryfy - nieco krótsza, wyższy garb. Cena ciekawa. Podobna do ec1-a fakt, ale profilowana. Ślizgacza wyglądają troszkę mizernie, ale to nie świadczy o nich źle - ja np. nie lubię tak szybkich jak w DM1 Pro, obstawiam, że nie są najszybsze, ale nie są wolne.
Waga troszkę mogłaby być niższa i te boki nie wydają się najgorsze - na oko raczej nie powinny się ścierać. Imo powinny być trochę większe.
Kurka w sumie fajna mycha, ja jak napiszę testy to ruszę z recenzjami. W sumie chciałbym tego Ozona dostać, ale nikt nas nie lubi za bardzo (napewno nie morele haha) a poza tym trzeba zaległe wrzucić XD
Moim zdaniem to dobra myszka, "na oko". Jak nie jest awaryjna to git.
Odpowiedz
#4
Po zdjęciach ten ksztalt to mnie się z IME 3.0 kojarzy ale moge sie mylic :v Ślizgacze fakt - jakies takie niezbyt dobre sie wydają ale może to tylko wrażenie... bardzo ciekawi mnie kwestia kalibracji oraz feeling głównych przycisków. Teraz zastanawiam się co zrobic ze swoim zyciem: kupic to, ventusa, czy czekac na 3360 w myszkach Zowie :v

Reo powiem ci, ze na zagranczinych stronkach tez bieda.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.