• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer Mouse Bungee
#1
Witam. Czy posiada ktoś bungee od Razera? Mam zamiar kupić, lecz nie wiem, czy nie będzie się przewracało przy gwałtownych, długich ruchach (po całej podkładce Taito 2017 king size). Ewentualnie, jakie inne bungee polecicie? Chciałbym w miarę małe, bo mam tylko ~11 cm dostępne za podkładką ;x
Odpowiedz
#2
nie warto ;)
ja już to spróbuj coś typu Cougar Bunker
Odpowiedz
#3
Powiem inaczej, generalnie pytanie jest takie, czy spełnia swoją rolę i się nie przewraca? Bo wiem, że raczej się nie opłaca, ale mogę mieć je za darmo :D
Odpowiedz
#4
tego Ci nie powiem w 100%, bo nie miałem, ale dzięki internetowi - jakościowo jest średnia z zewnątrz, przyczepność bdb, grube kable to problem - tylko średnie i chude wejdą
generalnie wszystkie mouse bungee są podobne, funkcję mają prostą
jak za free to bierz, jedyny plus to lans :D
Odpowiedz
#5
Z tego co wiem, Zowie mają taką samą grubość kabla jak Razerki, czyli powinno u mnie siadać, bo bungee jest pod myszki rejzera podobno :D
Odpowiedz
#6
Okazało się, że mogę w sumie wziąć za friko dowolne bungee z morele. Myślałem nad Zowie Camade, co o tym myślicie?
Odpowiedz
#7
Zowie to takie podstawowe mb, w sumie to bardzo podobne do tych co oferują na aliexpress ;D
Jak dają to bierz, tylko uważaj żeby Cię nie poszczuli sądem o przywłaszczenie hehe
Odpowiedz
#8
no to jak możesz brać dowolne to weź może Easars HELLBENTER bo ma fajny wiatraczek ;D może je kiedyś spróbujemy na testy załatwić bo dobry bajer na upały ^^

to zowie to nie jest rewelacyjne, imo to brałby inne MB
Odpowiedz
#9
(04-21-2017, 10:20 AM)Hya napisał(a): no to jak możesz brać dowolne to weź może Easars HELLBENTER bo ma fajny wiatraczek ;D może je kiedyś spróbujemy na testy załatwić bo dobry bajer na upały ^^

to zowie to nie jest rewelacyjne, imo to brałby inne MB

To które inne byś wziął? :D
Odpowiedz
#10
pewnie tego hellbentera bo na promocji widziałem ;p dla tego wiatraczka :D

albo cougar bunker bo dobre opinie zbiera

chyba, że chcesz z HUBami USB (a nawet slot na karty microSD) to Genesis Vanad 750, jeżeli Ci kolorystyka odpowiada
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.