• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G pro
#41
jak obudowa nie pękła to raczej nic się nei stało, czasem tak jest że się coś sobie wkręci ;) z czasem przejdzie hehe, nie dawaj już bratu jej używać
Odpowiedz
#42
Nie potrafię zrozumieć osób które jak coś nie idzie w grze, to wyżywają się na sprzęcie, co ten sprzęt winny :) Walą w klawiaturę, w myszkę, jakby to coś pomogło, że dostaną lepszego skilla :D W chwili złości rozwalą sprzęt, nawet biurko, przejdzie im i co wtedy, zbierać hajs i kupować nowe, bezsens :D Nawet jak byłam mała to miałam na tyle rozumu, by emocje trzymać w sobie, a wyładować np. jazdą na rowerze :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#43
eee Ewelina... nie znasz się... wiadome, że my sami nigdy nie popełniamy błędu, tylko jest to wina sprzętu! I należy mu mocno przywalić za karę ^^ jak znowu coś nie wyjdzie to znaczy, że za słabo przywaliliśmy i nast. razem trzeba mocniej ^^

prawdziwy gracz musi rage'ować ^^ lepiej, żeby oberwała myszka niż np. mamę krzesłem zdzielić jak to kiedyś było w przypadku jakiegoś gracza tibii :P no cóż przynajmniej się mama nauczyła, że graczowi się prądu nie wyłącza :P, ale to już inna historia :D
Odpowiedz
#44
No to tak, mocniej walniesz to będzie bardziej posłuszna :D Graczowi nie wolno też komputera zabierać. Mi kiedyś rodzice zabierali kable zasilające, zakładali hasło na system i za każdym razem udawało mi się znaleźć kabel i ukradkiem uruchomić komputer, złamać hasło i siedzieć dalej. A jakie było zdziwienie rodziców i mina jak zobaczyli że dalej siedzę :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#45
trzeba wytresować gryzonia! ^^
hehe jak byłem mały to mi też zabierali kabel zasilający, to kupiłem sobie drugi i jak szli do pracy to podpinałem ^^
Odpowiedz
#46
brawo Ty :D
u mnie chcieli bym się uczyła, zamiast siedziała przy komputerze, ale wygrałam :D :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#47
ach Ci rodzice... ;D nic tylko im nauka w głowie :P
Odpowiedz
#48
Mi za 3 razem takie hasło dali ze w życiu go nie złamałem musieli zdjąć xd monitor myszka i kabel od zasilania nie podziałały xd
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#49
mi ojciec na początek wyłączać z tyłu zasilanie bo taki głupi byłem, że nie wiedziałem ;Dale potem ogarnąłem i sobie dał spokój
w moim przypadku zabiera router ze sobą i neta nie mam więc nie ma kolegów i multiplayer ;d
Hya mój pierwszy komputer na stare lata zwariował i strasznie harczał jak się włączał, z kolegą go kopaliśmy i zamykał się i działał jak należy :D
Odpowiedz
#50
Mój do tej pory tak robię jak wiatrak za głośno chodzi to jeb w obudowę i jest cichutki xd
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.