• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G pro
#21
(04-25-2017, 08:27 PM)akatrosh napisał(a): myszka "spłaszcza" ruchy (predykcja sensora)
http://sjp.pwn.pl/slowniki/predykcja.html
inaczej myszka spłaszczyła ruchy (emilinuje ruchy drgajacy lub "niepowolany"), bo "stwierdziła", że chcesz narysować linie prosta, wiec dla nas graczy zachowanie niepowołane. Nasza pamięć mięśniowa dokładnie określa jaki ruch chcemy wykonać i taka ingerencja w taki ruch może spowodować przesuniecie kursora nie w to miejsce jakie chcemy. Ogólnie myszka bardzo ciężko byłoby zrobić prosta linie a co dopiero do takiej dokładności... tabletem łatwiej, ale jeśli tablet nie wspomaga żaden program (wygładzający ruchy) też byłoby ciężko bardzo cienkim ołówkiem narysować prosta poziomą linię. Mam nadzieje, że w miarę logicznie napisałem co znaczy w myszce predykcja.
Odpowiedz
#22
http://www.test-gear.pl/poradniki/slowni...#predykcja
Odpowiedz
#23
Wam tez sie tak pocą lapy od myszki ?
Odpowiedz
#24
Jakiej? Jeśli myszka jest śliska jak Kinzu v3 wersja biała to tak, wtedy przykleja się do ręki, ale jak inna, matowa powierzchnia, to się nie pocą.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#25
aha jeszcze jedno glupie pytanie by Adecz. Wczoraj puscilem mlodszego brata do komputera. stałem akurat kolo niego gdy rzucił myszką :/ ze złosci. Teraz pytanie czy w myszce moglo sie cos zlamac. Niby działa normalnie ale czy mogło sie cos uszkodzic. Nie wiem sensor za pare dni nie bedzie przez to dzialal prawidlowo albo przyciski na dniach moga przestac dzialac. z gory dziekuje za pomoc


PS Bo jak coś to mam jeszcze 5 dni na oddanie myszki puki jeszcze dziala
Odpowiedz
#26
raczej by od razu coś padło, a co będzie za tydz, dwa, miesiac, rok to nie wiadomo, ale nie koniecznie będzie to wina tego uderzenia ;)
Odpowiedz
#27
Kurcze teraz oddac ją czy nie
Odpowiedz
#28
Dlatego dla młodszego brata trzeba dawać gorszą myszkę, bo chłopcy lubią rzucać myszkami :D
Niech zgadnę, grał w CS-a? :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#29
(04-27-2017, 04:22 PM)Ewelina napisał(a): Dlatego dla młodszego brata trzeba dawać gorszą myszkę, bo chłopcy lubią rzucać myszkami :D
Niech zgadnę, grał w CS-a? :D
Tak :( Teraz kur sie martwie czy nic z nią nie bedzie
Odpowiedz
#30
Przecież masz gwarancje, ja pamietam miałem burze podpisem myszke wykrywało ja a miałem zwarcie i spalillo mi wejście usb a drugi raz padł sensor w zowie i wymienili mi normalnie na nowy egzemplarz :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.