• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G pro
#71
tak Ci się zdaje, bo jest szybszy po prostu
Odpowiedz
#72
Mefju23 tłumaczył to na yt, oglądnij
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#73
W teorii im wyższe dpi tym procesor jest bardziej obciążony przetwarzaniem większej liczby danych i jest bardziej podatny na wszelkie szumy (chociażby niedoskonałość powierzchni). Fakt, że wydaje nam się, że sensor działa płynniej przy wyższym dpi jets trochę mylący, gdyż wtedy procesor zaczyna nam lekko korygować ruchy, nadając większą gładkość - czy jest to dobre czy złe nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jak bardzo się to odczuwa zależy też od sensora.

jak na tych filmikach nieraz pokazują w CSsie, że jakby schodkuje, to wielu właśnie tego pożąda bo to znaczy, że na każdy piksel na pewno najedziesz, jak prosi grają to dla nich jest to mega istotne, stad prawie wszyscy grają na tych 400/800 dpi
Odpowiedz
#74
teoria prawdziwa, przykładem bardzo naocznym jest sensory obrazu w aparatach, im większa czułość tym większy szum co skutkuje strata ostrości obrazu, w tym przypadku dokładności odczytu ruchu. Dlatego mimo nowoczesnych matryc i czujników człowiek nie lubi ich nadwyrężać, bo mimo wszystko zawsze to się odbija na jakości :)
Odpowiedz
#75
mniej więcej o to chodziło :D dla mnie płynność =/= gładkość. To w sumie taki lekki smoothing?
Odpowiedz
#76
nie wiem jak to nazwać dobrze, ale powiedziałbym, że coś jak "inteligentna predykcja", co pozwala odwzorowywać nasze ruchy bez odczucia ingerencji oprogramowania, każdy sam sobie zadecyduje czy mu lepiej tak czy tak, imo lepiej zostawić na niskich dpi
Odpowiedz
#77
Mam pytanie, czy myszka Logitech G Pro ma głośność przycisków taką samą jak G203? Czy są może cichsze? Ma ktoś porównanie? Drugie pytanie - czy sensor w G Pro jest jakoś mocno lepszy, to jest odczuwalne? Tak z ciekawości pytam.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#78
Jakoś mocno nie ale lepszy, są cichsze ale niewiele, g403 ma idealne przyciski moim zdaniem
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#79
(05-11-2017, 09:08 AM)Ewelina napisał(a): Mam pytanie, czy myszka Logitech G Pro ma głośność przycisków taką samą jak G203? Czy są może cichsze? Ma ktoś porównanie? Drugie pytanie - czy sensor w G Pro jest jakoś mocno lepszy, to jest odczuwalne? Tak z ciekawości pytam.

1. marginalna różnica w głośności, te i te są głośne,
2. jeżeli chodzi o sensor tu raczej się kieruj dpi, na wyższych g pro będzie lepszy, na niższych bez większej różnicy, może feeling inny, ciężko mi określić czym się różni, ale jest jakaś tam różnica.
W g203 strasznie mnie irytuje dwuklik który występuje dość często
Odpowiedz
#80
Aha czyli widzę że nie ma sensu się pakować w G Pro, jak G203 jest też dobry. Mi właśnie najbardziej irytuje nie kształt, bo ten akurat całkiem przypadł mi do gustu, ale głośność przycisków, dają po uszach, jeszcze jak w pokoju trochę echo :D Ja nie mam dwukliku i oby prędko nie był :)

Dobrze że te przyciski w myszkach działają na dużej powierzchni, bo trzymam tak mocnym clawem, że nawet dość małe myszki ciskam prawie w połowie przycisków :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.