• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G pro
#31
Człowiek uczy się na błędach, nie pocieszę Cię, bo też bym się martwiła :) Ale jak działa, to może nic nie będzie, w końcu myszki mają być wytrzymałe i uderzenie nie powinno zaszkodzić, często gry wymagają szybkich, nagłych ruchów, mi się nie raz zdarzyło, że wyślizgnęła się z ręki i spadła na biurko, a czasem niechcący walnęłam o ścianę bo się przykleiła do dłoni jak zrobiłam nagły ruch ręką, dobrze że na kablu jest, to daleko nie poleciała :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#32
(04-27-2017, 05:41 PM)Amok napisał(a): Przecież masz gwarancje, ja pamietam miałem burze podpisem myszke wykrywało ja a miałem zwarcie i spalillo mi wejście usb a drugi raz padł sensor w zowie i wymienili mi normalnie na nowy egzemplarz :)
Gwarancje mam ale jak bylo uderzenie myszka to mi jej nie przyjma na gwarancje jak to bylo z mojej winy , po drugie wydaje mi sie ze myszka po tym uderzeniu jest jakos mniej precyzyjna ale to moze moje udczucie tylko
Odpowiedz
#33
Człowiek jest teraz bardziej wyczulony na to i możesz ciągle doszukiwać się gorszego działania myszki. Mniejsza precyzja może być spowodowana podkładka, jakieś pyłki, okruszki, coś się mogło zawieruszyć na niej czy na sensorze myszki, podkładka może też być już trochę zużyta, ale prawdopodobne jest że tak Ci się może wydawać, bo gdybyś nie wiedział że myszka zaliczyła upadek, to byś nie doszukiwał się usterek. Ile czasu ją masz? Możesz zwrócić do sklepu i kupić drugi egzemplarz? Ale możliwe że nic jej nie jest.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#34
Kupiłem ją w promocji za 180zl nie wiem co robic oddawac czy nie. Pierwsze 2 dni jak ją mialem to wbilem na niej orła. teraz spadlem z rangi i lamie jak na myszce poprzedniej ( noname) Moj brat mi powiedzial ze nigdy by nie dal za ta mysz 180 zl xD ma jebaniec Globala i cale zycie gral na myszy z tesco i mowi ze roznicy nie widzi. JA szczerze mowiac nie wiem czy widze roznice czy nie. Niby tutaj moge ustawic sobie sens na 1.8 i sie obroce jakos o 360c a w tej starej myszce bym sie nie obrocil to chyba jedyny plus
Odpowiedz
#35
Tak jest, że jeden byle czym wymiata, a drugi ma najlepszy, najdroższy sprzęt ale mu nie wychodzi i choćbyś się bardzo starał, to nie idzie. Mi też co dzień nie idzie dobrze w grach, jest różnie, jednego dnia tak lamię, jakbym była nieprzytomna, a drugiego czołówka za czołówką, zależy od dnia. Owszem, myszka jest ważna, ale najważniejsze by była wygodna, dobrze leżała w dłoni, dopiero potem możesz skupić się na grze, by nic innego nie rozpraszało. Do tego dobrze dobrana podkładka, przetestuj kilka i zobacz na której Ci się najlepiej gra. Mi też na początku myszka wydaje się WOW super precyzyjna i w ogóle, a z czasem już nie idzie tak jak na początku, ale to nie znaczy że to myszka się zepsuła, tylko my za bardzo skupiamy się na sprzęcie, zamiast na grze, stajemy się coraz bardziej wybredni. Bo jak wytłumaczyć to, że kiedyś przez wiele lat potrafiłam pracować i grać na taniej myszce za 9 zł, głośnej, wolnej i tandetnie zrobionej, nawet wymiatałam nią w grach lepiej niż teraz na najdroższych firmowych myszkach przystosowanych specjalnie dla graczy. To wszystko leży w psychice, robimy się wybredni i od sprzętu wymagamy więcej i więcej. Musimy przyzwyczaić się do jednego modelu i skupić się na grze, zamiast zmieniać mychy co kilka dni, chociaż wiem że to nie takie proste :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#36
Nie wiem, ale ja sie zdecydowalem oddaje ta myszke na zwrot chyba ze ktos chce ja kupic za 180 zl


Wydawało mi sie że myszka jest bardziej precyzyjna szczerze mowiac ten caly logitech G pRo to gowno poprostu zapomnialem ze gram na 400 dpi przy logi a na tym no name pewnie bylo 800 dlatego lepiej mi sie celowalo nie polecam tej myszy albo poprostu mnie zrobili w trabe i sensor jest rozjebany nie wiem
Nigdy wiecej nie kupie drogiej myszki nie warto
Odpowiedz
#37
Nie przesadzaj. Zrażasz się po jednej myszce, może masz akurat wadliwy egzemplarz albo jakąś dziwną podkładkę. Ja mam G203 i od razu zauważyłam różnicę. Przed tą myszką w grze mi szło średnio, często nawet słabo, odkąd mam Logitecha to gra się naprawdę miodzio, celnie trafiam, szybciej obracam, myszka wręcz płynie po podkładce, czuć tą precyzję, nic nie przycina. Spróbuj G203 do gier.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#38
Wadliwy egzemplarz to co oni kur w tym logitechu maja za kontrole jakosci ....
Odpowiedz
#39
Kup kilka Roccata, Steelseries, Razera i wróć tu za jakiś czas, a uwierz mi, będziesz zachwalać Logitecha za świetną kontrolę jakości. Nie masz pojęcia ile wadliwych jest myszek w innych firmach, które przepuszczają do sprzedaży. Szczerze to szukając jednego dobrego egzemplarza, trafiłam na 8 wadliwych.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#40
Dobra chu* myszka zostaje jak sie rozwali od tego uderzenia wtedy bede plakal :D sensor pewnie dziala jak nalezy tylko ja mam jakies jazdy :S przez mojego brata

"Amok

ale to z mojej winy bylo by wiec jak by cos sie jebło to dojda do tego ze wczesniej myszką ktos rzucil, ale w sumie mocno nia nie rzucil to byl taki rzut jak by spadla z biurka
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.