• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G pro
#11
e nie powinno byćtam przyspieszenia ;D może nei widzisz różnicy bo grasz z włączoną akceleracją?

na pewno odznaczyłeś zwiększoną precyzję wskaźnika w windowsie?
Odpowiedz
#12
Chodzilo mi o to ze jak szybciej rusze myszka to sie nie gubi sensor :D nie wiem moze wadlwia sztuke dostalem albo musze poczekac na podkladke bo zamowilem :D 

Tak wylaczona mam ta opcje : )
Odpowiedz
#13
no zaczekaj, na pocieszenie Ci powiem, że też mamy u nas takiego gościa co nie widzi różnicy między sensorami, ale on po prostu gra na wszystkim tragicznie we wszystko ;D
Odpowiedz
#14
Przyszla mi podkladka sensor bajka :D wbilem Orła na tym gryzoniu :D wczesniej mialem szeryfa :D
Odpowiedz
#15
jaka masz podkładkę?
Odpowiedz
#16
4atech x7 gaiming 200mp. Wczesniej tez mialem ta podkladke tylko ze zrobila sie z niej sama guma, cala wytarta byla. Uzywalem jej okolo 5 lat xD
Odpowiedz
#17
        Przepraszam ze pisze post pod postem ale zrobilem test. Wziąłem myszke brata (kosztuje 20 zł ) jakis no name niby do gier i test wyglada tak. Ten pierwszy to mysz logitech G Pro ten drugi mysz za 2 dychy 

Tutaj pytanie jakim cudem test wygrala mysz za 2 dychy ? :D


Test robiony przy 400 DPI
Odpowiedz
#18
Trudno cokolwiek o tym powiedzieć nie widząc jaki wykonałeś ruch, poza tym na pierwszym obrazku nie ma nic szczególnego, tego mniej więcej bym się spodziewał po próbie wykonania prostej linii, na drugim natomiast wygląda to na sporą predykcję sensora.
Odpowiedz
#19
Jest parę opcji:
a) Po prostu wykonałeś prostszy ruch
b) myszka "spłaszcza" ruchy (predykcja sensora)
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#20
aha rozumiem :D dobra dzieki za pomoc :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.