• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkladka pod mysz mionix avior 7000
#1
Witam poszukuje najlepszej podkładki dla myszki mionix avior 7000 glownie gram w csa aktualnie posiadam podkladke A4 tech-500mp
Odpowiedz
#2
Przed chwilą dostałem podkładkę Dream machines L. Kosztowała 29 + przesyłka. Poczytaj jej test. Jest całkiem spoko. 4-5 razy tańsza od dexa co wcześniej miałem. Drugi raz bym nie przepłacił. Zobaczymy jak z jakością i czy się nie rozleci jak dex. Za taką kasę można śmiało testować ^^.
Odpowiedz
#3
jak grałeś na tych a4techu, to weź jak Ci kolega wyżej poleca DM Pro Pada L lub XL, szybkosciowo nie będzie znaczącej różnicy, ale poprawi Ci się jakość ślizgu i kontrola. Plus ta cena 29 zł lub 49 zł....
Odpowiedz
#4
Lepszym wyborem nie będzie czasem podkladka od Zowie G-SR albo inna wersja?
Odpowiedz
#5
Skoro wiesz lepiej to po co ten temat na forum?
Odpowiedz
#6
nie wiem po prostu pytam jak sie prezentuje zowie przy DM pro pad jesli niewiele lepiej to po co przeplacac za zowie
Odpowiedz
#7
Pamiętaj, że nie da się powiedzieć czy coś jest lepsze gorsze, gdy produkty są tak różne - dla jednego będzie lepiej dla drugiego gorzej, stąd ważne jest posiadanie osobistego doświadczenia z różnymi produktami. Na odstawie tego co podałeś w 1 poście jedyne na czym można było bazować poradę to twoja obecna podkładka (po to są wzory, jak ktoś oczekuje czegoś bardziej konkretnego). Także, bazując na tym co podałeś najlepszym upgradem w stosunku do a4techa będzie właśnie dm pad - szybkościowo podobno, ale poprawiony ślizg i jakośc a cena ciągle konkurencyjna.

zowie g-sr to już kompletnie inna podkładka, ale czy będzie dla Ciebie lepsza to nie mamy zielonego pojęcia.... bo może się okazać, że np. jak co niektórzy stwierdzisz, że za bardzo zamula przy wolnych ruchach
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.