• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wymiana myszki
#1
    Witam, zastanawiam się nad zmianą myszki. Stara G5 już powoli chyba zmierza na emeryture,  a więc zgodnie z wzorem:
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G5 ( wersja z dwoma bocznymi przyciskami)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie korzystam
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 15 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Battlefield 4, Dying Light, Heroes of the Storm, GTA 5, Team Fortress 2, Red Orchestra 2,seria Rainbow Six, rtsy, rpgi 
  • jaką masz obecnie podkładkę: SteelSeries qck
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 7 wliczając te do zmiany DPI (używam)
  • twój budżet:do 300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip grip raczej w wersji 1
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):20-20,5
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku) 1,8 -2 cm ( mała pomyłka)edit
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:raczej tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:może więcej przycisków, wytarte ślizgacze(zmieniane już na mice skatez które swoje też już przeszły), zacinający się czasem prawy przycisk
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? najlepiej jakby tak było
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki) Zastanawiałem się nad Logitech G502 ale tutaj podobne duże dłonie są problemem, SteelSeries Rival , coś z Razer DeathAderrow ew. model Taipan lub Roccat Pure Kone.
    Kładlem na niektórych dłonie lecz tylko przez opakowanie, które według sprzedawców daje dobry pogląd na to jak myszka leży, a nie zawsze modele są wystawione w marketach. Jakoś żadna tutaj nie wyróżniała się specjalnie.Z podkładki jestem zadowolony więc nie trzeba zmieniać. Chyba że dla jakiejś myszki naprawę warto.Pozdrawiam.
#2
Masz grube palce :P więc w życiu nie zmieścisz ich na G502, niestety jest dosyć wąska. Przy tym rozmiarze dłoni to raczej W SS Rivala bym celował :)
#3
dobra, mała pomyłka przy pomiarze była. palce grube ale może nie aż tak. Gdzieś czytałem że na g502 do 2 cm szerokości to ujdzie
#4
Te 2 cm to absolutny max, ale czy będzie Ci wygodnie to dalej nie jestem pewien, ja bym tak powiedział, że do 1.7 będzie ok.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.