• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka xD
#21
(04-24-2017, 08:53 PM)akatrosh napisał(a): Tak zapytam, póki jeszcze nie zamówiłem. Jak to jest, że przeglądając inne tematy, spotykałem się raczej z hejtem na Zowie a mi jakoś nikt za bardzo jej nie odradza? :D
Bo kupujesz w morele.

Przy okazji, jest nowa myszka na pmw3360 podobna do zowie ZA:
http://www.overclock.net/t/1628439/ninox-venator-3360
narazie nic nie wiadomo, gość, który ją projektuje z jednej strony jest entuzjastą myszek i wie co robi, z drugiej jego pierwszy projekt: ninox aurora miał parę poważnych problemów, głównie z kontrolą jakości.
Odpowiedz
#22
(04-24-2017, 09:18 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a):
(04-24-2017, 08:53 PM)akatrosh napisał(a): Tak zapytam, póki jeszcze nie zamówiłem. Jak to jest, że przeglądając inne tematy, spotykałem się raczej z hejtem na Zowie a mi jakoś nikt za bardzo jej nie odradza? :D
Bo kupujesz w morele.

Przy okazji, jest nowa myszka na pmw3360 podobna do zowie ZA:
http://www.overclock.net/t/1628439/ninox-venator-3360
narazie nic nie wiadomo, gość, który ją projektuje z jednej strony jest entuzjastą myszek i wie co robi, z drugiej jego pierwszy projekt: ninox aurora miał parę poważnych problemów, głównie z kontrolą jakości.

To jak w morelach kupuję, żeby oszczędzić na wysyłce i nie przyjmować kilku paczek to jakiś gorszy jestem? XD
Co do myszki, to raczej nie, bo idę bardziej w FK niż ZA  :D
A i sam rozmiar mały, więc nic z tych rzeczy ^^
Odpowiedz
#23
(04-24-2017, 09:18 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a):
(04-24-2017, 08:53 PM)akatrosh napisał(a): Tak zapytam, póki jeszcze nie zamówiłem. Jak to jest, że przeglądając inne tematy, spotykałem się raczej z hejtem na Zowie a mi jakoś nikt za bardzo jej nie odradza? :D
Bo kupujesz w morele.

Przy okazji, jest nowa myszka na pmw3360 podobna do zowie ZA:
http://www.overclock.net/t/1628439/ninox-venator-3360
narazie nic nie wiadomo, gość, który ją projektuje z jednej strony jest entuzjastą myszek i wie co robi, z drugiej jego pierwszy projekt: ninox aurora miał parę poważnych problemów, głównie z kontrolą jakości.
Nic specjalnego ta nowa myszka od bst, miałem w rękach ten sam kształt bo to z fabryki motospeeda jest i nie jest ona zbyt fajna ;/ nie wróżę tej myszce sukcesu

@up
nie no, my po prostu nie lubimy się z morele ;) czekam na wezwanie windykacyjne albo jak do sądu mnie pozwą wreszcie, bo nie chcą sobie zabrać klawiatury którą mi sami wydali ;D uparli się, że albo ja im ją osobiście dostarczę albo właśnie sąd będzie (pomimo, że proponuję, że wyslę im jąza opłaceniem kosztów, albo niech sami przyślą kuriera)... także nie dziw mi się, że patrzę na nich jak na bandytów co myślą, że im wszystko wolno

u nas bynajmniej nie ma hejtu na Zowie, bardzo lubimy tą firmę (sam wiele lat używałem ich myszek) i ich myszki ot po prostu nie są dla każdego, dla Ciebie wydają się akurat spoko.
Odpowiedz
#24
A, czyli zostaję przy FK1+ ^^
Odpowiedz
#25
Mały update, jakbym chciał jeszcze pograć w moby czasami, to co powinienem wybrać? Bo na ZA13 tragicznie mi się w np. hotsa nie gra, ale może warto byłoby wziąć co innego? :D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#26
G pro albo nie spiesz się i poczekaj co się w okolicach wakacji pojawi, zawsze wtedy jakieś nowości są ;)
Odpowiedz
#27
G Pro jest jeszcze mniejsza niż ZA13 ;_;
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#28
ale ma przyciski idealne do MOBA/RTS, a kształt powinien być dobry do takich gier bo pozwala Ci na pełną kontrolę
Odpowiedz
#29
Generalnie, bardziej zależy mi na FPSach, w moby gram tylko sporadycznie ^^
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#30
tez da rade
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.