• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka xD
#11
Oki. Czyli mój wybór sprowadza się do tego, czy FK1 u znajomego mi podpasuje. Jeżeli nie, to biorę ZA11 :d
Odpowiedz
#12
A wie ktoś może, czy jest dostępna gdzieś FK1+ z białym scrollem? Bo mam taki w ZA13 i podoba mi się bardziej niż cała czarna :D
Odpowiedz
#13
Zowie z białym scrollem to myszki z serii, która wyszła przed tym jak BenQ wykupiło Zowie. Z białbym scrollem kupisz tylko używane. Kiedyś widziałem na allegro kilka ofert. Ale Zowie FK1+ powstała już za czasów BenQ, więc FK1+ z białym scrollem nawet użuywanej nie kupisz.
Odpowiedz
#14
Swoją ZA13 z białym scrollem kupiłem za czasów Benq jeszcze :D Szkoda, że nie ma FK1+ w tej wersji ;c
Odpowiedz
#15
In all mam dylemat pomiędzy DM 1 Pro S, a FK1+. Na korzyść FK przemawia na pewno to, że wiem prawie dokładnie jak się sprawuje, chyba bardziej odpowiada mi rozmiar, ale znowu w tym DM1 Pro S jest lepszy sensor i sporo mniejsza waga :x Nie wiem co brać xD
Odpowiedz
#16
weź dwie i odeślesz jedną do 14 dni, proste ;D

albo weź z morele i odeślij obie, potem kup w innym sklepie :P bo oni i tak tam przepakowują to i sprzedadzą jako nieotwierane :P
Odpowiedz
#17
Niestety, nie mogę wziąć 2, nie będę miał kiedy odesłać.
I czemu nie brać z morele? Wolałbym z morelów, bo zamawiam tam monitor i mam darmowe bungee do wzięcia od nich.
Odpowiedz
#18
a bo ich nie lubimy, tu masz opisane czemu http://test-gear.pl/forum/showthread.php...197&page=2

nie no, jak masz coś dostać w gratisie to bierz ;)
wyjeżdżasz, ze do 14 dni nie dasz rady odesłać :> ?

tak to ciężko Ci powiedzieć którą wybrać bo każda ma swoje plusy i minusy, rzuć monetą ;)
Odpowiedz
#19
Myślę, że kształt jednak ważniejszy, więc wezmę FK. Tak, wyjeżdżam, raczej poza Polskę ^^
Yolo, wezmę z tych moreli xD
Odpowiedz
#20
Tak zapytam, póki jeszcze nie zamówiłem. Jak to jest, że przeglądając inne tematy, spotykałem się raczej z hejtem na Zowie a mi jakoś nikt za bardzo jej nie odradza? :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.