• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe przełączniki do Logitech mx1100
#1
Mam pytanie o kupno nowych przełączników do starej już myszki bezprzewodowej Logitech mx1100. Facet właśnie ją rozebrał bo chciał wyczyścić i kupić nowe przełączniki, gdyż zrobił się po latach dwuklik. No i trzeba spróbować ją naprawić, bo czemu nie, nie sprzedają już takiej, a jemu dobrze służyła przez lata. Czy wszystkie przełączniki będą pasować do tej myszki, czy to jakiś symbol trzeba znać? Ktoś wie jakie mogę kupić, można prosić o linka? I czy ktoś wie jak je wymienić w tej myszce? Z tego co widzę to wnętrze jest dość bogate, ma dużo płytek, śrubek itp.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#2
zrob zdjecie z wnętrza, tak zeby bylo widac przełączniki to Ci powiem
Odpowiedz
#3
(04-08-2017, 07:45 AM)Hya napisał(a): zrob zdjecie z wnętrza, tak zeby bylo widac przełączniki to Ci powiem

Wiesz co, na razie sprężonym powietrzem przedmuchał i chyba naprawił, czyli to co jemu mówiłam by tylko na razie wyczyścił w środku, no i żeby rolki nie ruszał bo zepsuje, zakręcił, przycisk naprawiony, a rolka się nie kręci, trzeba będzie zobaczyć bo może coś namieszał czy taśma się odłączyła. Jeśli na dłuższą metę czyszczenie nie pomoże dla przycisków to zrobię fotkę przełączników.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#4
Oryginalnie montowane były w niej Omrony D2FC-F-7N o wytrzymałości 10M lub 20M.
Czyszczenie sprężonym powietrzem jest wyłączenie tymczasowym rozwiązaniem - dwuklik z pewnością powróci.

Rolka przestała się fizycznie obracać czy enkoder przestał rejestrować jej obroty?
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#5
Aha, możliwe. Tzn klik w rolce działa, ale nie reaguje rolka na kręcenie w górę i w dół, czyli np. w przeglądarce nie przewija stron.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.