• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer Cortex
#1
Halo... działa to to? Bo ja niby rozumiem, że to tylko wyłacza procesy, ale czy pomoze laikowej kolezance, która ma lapka z i3(nie pamiętam dokladnie którą ale jakas z 2k) i zintegrowaną grafiką zrobić w cs'ie conajmniej 60 klatek z max. 30 na zwyklym meczu? XD
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#2
Się zaczytałem i wylałem sos czosnkowy na propada, brawo
Zamiast cortexa lepiej walnąć starego Gameboostera, sam używam, nie trzeba się logować i ogólnie jakoś ma się wrażenie że lepiej działa ;D
Do tego wszystkie rzeczy wyłączyć na czas gry, zrobić format systemu, defragmentację, pobrać configi na FPS, mniejsza rozdziałka i git ;) Kolega ma i3, jakąś integrę intele i działa mu na 60 fps
Odpowiedz
#3
Myslimy nad boosterem od Razera bo teraz za granie na nim jest ten zSilver $_$ z rozdziałką i tak narazie stoimy prawie najnizej jak mozna :v tego formata trzeba by zrobic bo ten laptop nigdy go nie mial. Trochę komend na fps sam jej podałem ale nie wystarcza jak widac xD

RIPPO ProPad :C [*]
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#4
No więc tak - pobawiłem się wczoraj trochę Cortexem i zdecydowanie odradzam. Dostajemy niby tę razerową walutę, a sam program robi piękny wykres czasowy naszych fps'ów ale to co dzieje się z myszką to jest po prostu dramat. Mocny jitter oraz rzecz jasna smoothing. Dziękujemy Razer :I
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#5
Od dawna wiem że te programy bardziej szkodzą niż pomagają, więc żadnych cortexów i gameboosterów, jedynie dobry config na fps.
fps player: k/d ratio: bf3: 3.15 bfh: 2.25 bf4: 2.51 bf1: 4.62 bfv: 5.46
Odpowiedz
#6
akurat stary gamebooster 3.4 coś dawał ;) mam go do dzisiaj i jak odpalam coś ciężkiego to daje to kilka FPS
Odpowiedz
#7
Teoretycznie Cortex tez lekko pomaga z fps'ami, ale patrząc na całokształt, kompletnie nie warto. To właśnie pobranie starego Game Boostera bedzie 10 razy lepszym rozwiązaniem.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.