• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz ~250zł
#1
Cześć! Moja aktualna mysz Logitech G300s dostała double clicku (w tym roku miałaby już 4 lata) i chyba już jej nie uratuję (różnych rzeczy próbowałem jedynie rozłożenia nie próbowałem), więc mam zamiar zakupić nową mysz.

jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G300s
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1050 a w grach fps <500
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
czułość w Windows: 6/11
w co grasz (podaj tytuły gier): Rainbow Six Siege, WoW, GTA 5
jaką masz obecnie podkładkę: brak, zaopatrzę się w jakąś po zakupie myszy
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): najwięcej używałem 2 bocznych
twój budżet: +/- 250 PLN[
jaki chwyt stosujesz: Claw grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2 (w formie dla leworęcznych :D)
jesteś lewo czy prawo ręczny? lewo
]jaka jest wielkość Twojej dłoni: 18 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego? 1,7-1,8 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: mysz musi po prostu obsługiwać 300-1100, więcej nie wymagam
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): czarna, może być ale nie musi podświetlenie, mam dwóch kandydatów, a mianowicie Mionix Avior 7000 i Zowie FK1/2.
Odpowiedz
#2
Siema
nie myślałeś o G203 prodigy? moim zdaniem pasowałaby Ci
Avior spoko, ale tu masz taniej i w zasadzie wydaje mi się, że bezpieczniejszy kształt
Odpowiedz
#3
Jakoś przez ten double click trochę odstraszyłem się od Logitecha i chciałbym czego innego spróbować. Ale jak jest dobra ta G203 to też mógłbym się zastanowić.
Odpowiedz
#4
Wydaje mi się, że g300 należy jeszcze do tego okresu w historii Logitecha, kiedy postanowili robić śmiesznie wyglądający, agresywny sprzęt skierowany dla młodszych graczy. G203 odrobinę bardziej wraca do korzeni. Ale nie wymagajmy też od myszy aby po 4 latach dalej działała jak nówka(a czasem aby w ogole dzialala :p).
Jeżeli nie przeszkadzają ci odrobinę cięższe gryzonie to polecam bardzo mocno Genius Scorpion m6-600 :)
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#5
Tutaj mi jedynie w myszce chodzi o to, żeby nie była profilowana pod prawą rękę tylko pod lewą lub aby była symetryczna. Chciałbym też żeby kabel jak i sama myszka długo się nie psuły oraz żeby ta mysz obsługiwała te bardzo małe DPI :D tylko tyle. A wybrałem te myszki ponieważ były one polecane na waszej stronie :D
Odpowiedz
#6
Właściwie Genius wszystko spełnia. Ale jezeli nie chcesz przycisków po lewej stronie to niestety pozostaje tylko wersja m6-400, ktora w ogole nie posiada bocznych :/ sorki, nie doczytalem, ze jestes leworęczny :(
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#7
Nie ma problemu :) dokładnie to ja jestem praworęczny a to że korzystam z lewej ręki z myszy to już dłuższa historia :D a dla mnie dodatkowe przyciski nie grają roli, ważne żeby sensor był dobry.
Odpowiedz
#8
Pmw3310. Grałem na niej krótko ale nie udało mi się wywołać tego śmiesznego buga z przeskakiwaniem. Poza tym feeling był jakby troszkę miększy niż spodziewałem się po wszystkich opiniach na temat 3310. Za jakis czas powinienem miec okazję dluzej pograc na Geniusie to moze cos naskrobię o nim ;)
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#9
Nie edytuję starej odpowiedzi bo tu chodzi o coś zupełnie innego no i... <snif snif> wincyj postuf dla statystyk!

Kumplu, poza wymienionym g203 moglbys zainteresowac się jeszcze starszym g100s, oraz Zalmanem m600r na avago 3090. Problem z tym ostatnim jest taki, ze trudno w sieci o jakis porządny test ale zawsze jest te 14 dni na zwrot :>
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#10
I do tego dzięki temu dostałem powiadomienie o tym że napisałeś! Poza tym wydaje mi się że chciałbym jakąś mysz z sensorem pmw3310, wiec z tamtymi wymaganiami zostanie tylko ta zowie i avior. Z tych dwóch co byłoby bardziej opłacalne? Ta g100s mi się nie podoba wizualnie tak po prostu :P a zalmana znam tylko z opinii i to dosyć średnich.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.