• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna rada (mysz)
#21
Panowie, a ma ktoś coś do powiedzenia jeszcze na temat przewodni? xD
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#22
Na pierwszej stronie tematu napisałeś, że nie możesz jak przymierzyć w x-komie ponieważ nie ma myszek na wystawie. Tutaj jesteś w błędzie. Zamawiasz maksymalnie 3 myszki do salonu, a tam możesz bez zobowiązań każdą z nich przymierzyć. Możesz wtedy kupić jedną z nich albo w ogóle. Powiedzieć po prostu, że jednak żadna Ci nie odpowiada. Oni wtedy po prostu trzymają jeszcze jakiś czas na magazynie, może ktoś będzie zamawiał do salonu to nie będzie musiał czekać na dostawę.
Odpowiedz
#23
Rozumiem, że zamawiam dokładnie tak samo jak normalnie? Koszyczek, odbiór i gotówka w salonie? Ktos mi kiedys powiedział, że przy takim zamówieniu muszę już kupić zamówiony sprzęt. Hmmm... w takim razie chyba spróbuję Zowie EC1-A i G403. A tak swoją drogą - jak powierzchnia g403 ma się do potliwych dłoni? :/
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#24
G403 nawet dobrze się trzyma w potliwej dłoni.
Zadzwoń do X-komu i zapytaj jak to wygląda, oni tam raczej mają dobrą obsługę, to nie morele.
Odpowiedz
#25
Dorzucę swoje zdanie o scrollu, w DA i w myszkach Zowie (wydaje mi się, że w EC, ZA i FK jest taki sam, a miałem ZA ;d). W Deathadderze, robienie bhopa jest chyba najłatwiejsze, scroll przeskakuje bardzo luźno i jest w miarę cichy. W ZA scroll przeskakiwał ciężej i był taki charakterystyczny, głośny dźwięk, ale da się przyzwyczaić :D
Odpowiedz
#26
Doładnie, DA Chroma scroll jest najprzyjemniejszy, szkoda, że teraz w mojej zowie takiego nie ma.

Moon, zamów maksymalnie 3 myszki wybierając odbiór osobisty w salonie oraz wybierz płatność gotówką przy odbiorze. Normalnie jak dostaniesz wiadomość, że czekają do odbioru to przychodzisz i prosisz o rozpakowanie bo chcesz przymierzyć. Ja zamówiłem 3 myszki, a do tego jeszcze mieli 4 myszkę zowie fk2 w magazynie to mi przyniósł i rozpakował. Wybrałem jedną z pośród 3 zamówionych myszek. W zamówieniu było coś 800zł, a kiedy wybrałem to jedną i zapłaciłem to na stronie pokazało się, że tak jakbym jedną zamówił i zapłacił.
Odpowiedz
#27
(03-25-2017, 10:53 AM)t4co napisał(a): G403 nawet dobrze się trzyma w potliwej dłoni.
Zadzwoń do X-komu i zapytaj jak to wygląda, oni tam raczej mają dobrą obsługę, to nie morele.

Mierzyłem dziś G403 i G502 dla porównania i G502 ma o wiele lepszą gumę na boku. Dodatkowo ma takie drobne wypustki. Jak na moje to G403 ma dość słabą tą gumę, ale to moje odczucie.

A co do zamówienia, to nawet jeśli musiałbyś zapłacić (w co wątpię, bo masz termin na odebranie a później odsyłają, więc jak nie będziesz chciał zamówionego to tak jakby Cię nie było), to w x-kom masz jeszcze 15 dni na zwrot, jeśli nie uszkodzisz sprzętu. Pisałem ostatnio na ten temat z doradcą online na x-kom. Mówił że można testować sprzęt i w razie czego zwrócić.
Odpowiedz
#28
Tutaj już nic do x-kom nie trzeba dodawać. Bo w tym tygodniu w x-kom przymierzyłem 4 myszki. Wybrałem jedną. Okazało się, że sensor wadliwy i jeszcze dzisiaj wymieniłem na nową myszkę już bez wad.
Odpowiedz
#29
A no to wszystko jasne. Jak tylko poprawi się trochę sytuacja finansowa/sprzedam Rivala 100, postaram się kupić, któregoś z tych gryzoniów. A że tak zapytam - ktoś ma jeszcze ewentualnie jakies inne propozycje? :D
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#30
(03-25-2017, 11:16 PM)Moon napisał(a): A no to wszystko jasne. Jak tylko poprawi się trochę sytuacja finansowa/sprzedam Rivala 100, postaram się kupić, któregoś z tych gryzoniów. A że tak zapytam - ktoś ma jeszcze ewentualnie jakies inne propozycje? :D

Jak Ci w Rivalu 100 przeszkadza rozmiar i wielkość prawego boku, to Rival 300, G403, G502 są troszkę większe i mają większy ten prawy bok. Porównywałem sobie dzisiaj Rivala 100 i Rivala 300, to w Rivalu 100 szurałem małym palcem po podkładce, a w Rivalu 300 nie. Masz chwyt Claw i 19cm dłoń, to podobnie jak ja.
Ja w Media Markt mogłem dziś mierzyć myszki jakich nie było na wystawie - koleś po prostu mi otwierał wybrane i sobie je testowałem na jego biurku. Na koniec podziękowałem i żadnej nie wybrałem (zamówiłem dziś w x-kom bo -50zł ;d). Widziałem później że je po prostu włożył do pudełka i odłożył na półkę skąd brał.
Z tego co napisał Becks wyżej możesz też zamówić do x-kom i tam przymierzyć i wcale nie musisz kupić. Jakby Ci z jakiegoś powodu nie dali przymierzyć, a jesteś w miarę przekonany i masz pieniądze to kup, a do 15 dni możesz zwrócić.

Tu na forum to tylko propozycje, jednemu z tą samą dłonią co Ty i tym samym chwytem będzie pasowała dana myszka i Ci ją poleci, a okaże się że Tobie kompletnie nie przypasuje. Musisz przymierzyć sam i zdecydować, bo to Ty będziesz ją używał później przez długi czas i to Twoja ręka będzie na niej leżała, więc warto żeby była wygodna i dopasowana do Ciebie. Tak jak mierzysz buty przed zakupem i nie weźmiesz raczej w ciemno tego rozmiaru co pasował komuś innemu z tym samym wymiarem stopy :P

@edit:
Co do zamówienia myszy, obejrzenia i nie kupienia, to dostałem taką wiadomość na email od x-komu jak właśnie zamówiłem mysz:

Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży:

Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Oświadczenie może zostać złożone w terminie 15 dni od dnia wydania rzeczy.

Warto też zapytać o więcej szczegółów w samym x-komie, albo wejść na stronę x-kom.pl i na dole masz okienko czatu z konsultantem online. Dostępne to jest chyba 24/7 bo już kilka razy tam pisałem około 3-4 w nocy :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.