• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna rada (mysz)
#31
O Rivala 300 już pisałem - nie chcę raczej ponownie autorskich przełączników SS :p
G403 zamierzam sprawdzic, a g502 odpuszczam juz na starcie(szkoda, ze nie ma jakiejs nowej wersji g400, w ktorej zmieniliby sensor na pmw3366. To bym przytulił :)
A co do pytania z mojego ostatniego posta - chodziło mi o jakieś inne sugestie. Wszak nie tylko te myszy mogłyby spełniać kryteria, a ja niekoniecznie musiałem wziąć wszystkie pod uwagę.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#32
Co jest nie tak z autorskimi przełącznikami od SS? Klikałem sobie w sklepie to wydawały się normalne ;P I jak czytałem to mają 30mln kliknięć, Omrony chyba 20mln.
I tak z ciekawości G502 Ci nie pasuje ze względu na profil czy jak? Bo wczoraj zamówiłem i wydała mi się ok więc mam nadzieję że tylko profil Ci nie pasuje xd
Odpowiedz
#33
Te przełączniki są dla mnie za miękkie. Odnoszę nawet wrażenie, że te w Rivalu 300 są odrobinę miększe niż w Rivalu 100 ale to pewnie kwestia innej budowy.
A w g502 profil jest właściwie jedynym co mi pasuje. Natłok zbędnych przycisków, dla mnie zbyt agresywny design, waga(chociaż tu pewnie bym się w końcu przyzwyczaił) oraz ten scroll
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#34
(03-26-2017, 02:50 PM)Moon napisał(a): Te przełączniki są dla mnie za miękkie. Odnoszę nawet wrażenie, że te w Rivalu 300 są odrobinę miększe niż w Rivalu 100 ale to pewnie kwestia innej budowy.
A w g502 profil jest właściwie jedynym co mi pasuje. Natłok zbędnych przycisków, dla mnie zbyt agresywny design, waga(chociaż tu pewnie bym się w końcu przyzwyczaił) oraz ten scroll

No ja zaraz idę odebrać G502 :) W sklepie mi leżała idealnie w ręce, scroll mi się podobał, waga jest ok, podobna a nawet mniejsza do tej co miałem wcześniej, a ilość przycisków mimo że spora to kompletnie nie są inwazyjnie rozmieszczone. No i oczywiście sensor.. :P
Odpowiedz
#35
Czekaj... ona jest mniejsza niż twoja poprzednia? To czego ty używałeś? :D
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#36
(03-26-2017, 06:56 PM)Moon napisał(a): Czekaj... ona jest mniejsza niż twoja poprzednia? To czego ty używałeś? :D

Chodzi o wagę bez obciążenia (120g) :) Sama myszka jest trochę większa (chociaż węższa). Ogólnie to gra mi się na tej G502 bardzo przyjemnie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.