• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatywa dla G303
#51
Wszytko możliwe, zaczynają mi się kończyć pomysły ...
Na co by można jeszcze zwrócić uwagę ?
Odpowiedz
#52
po prostu testować jak najwięcej modeli ;)
Odpowiedz
#53
A co powiesz na g403?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#54
(04-19-2017, 06:45 PM)Amok napisał(a): A co powiesz na g403?
Wymienil myszki ktore mial miedzy innymi w tym g403 :D
Odpowiedz
#55
(04-12-2017, 09:05 PM)Ewelina napisał(a): A tak trochę od tematu odejdę bo nie wiem gdzie zadać krótkie pytanko do posiadaczy Logitech G203. Już nawet przyzwyczaiłam się do głośnych przycisków głównych, tylko prawy przycisk jest bardzo czuły i często sam się wciska, też tak macie?
Wiec g203 przyszla i przyciski faktycznie sa bardzo czule jak gram awp czesto mi sie sam celownik wlacza :D znaczy czesto raz na 4 rundy srednio Na Logitech G Pro jest to samo :D ale myszki swietne mimo tego :D
Odpowiedz
#56
Dziś byłem na chwile w saturnie i bawiłem się przez chwile gryzoniami steelseries i mogę stwierdzić ze 300/700 to nie moja bajka.
Ale o dziwo 100 w wersji białej leżała zadecydowanie dobrze, moze ktoś się podzielić warzeniami, jeżeli ten model posiada ?
Odpowiedz
#57
rival 100 jest spoko, zobacz naszą recę, wersja biała to glossy wiec nie powinno być dłużej różnicy poza powierzchnią, jak lubisz glossy to ewentualnei zaczekaj na Zowie ec2-A white
Odpowiedz
#58
adecz - no właśnie, mi się często włącza prawy przycisk, muszę delikatnie unosić palce by nie naciskać. Przykładowo w Steelseries Kinzu v3 nie naciśniesz przypadkiem, bo przyciski nie są tak czułe. Przez co kinzu v3 bardziej nadaje się do pracy, a G203 do gier.
nigrin - mam Steelseries 100 i jest to świetna, wygodna, precyzyjna myszka do gier i nie tylko, również do pracy. Używałabym dłużej, ale mi osobiście przeszkadza wystający przycisk dpi i za nisko osadzona rolka, przez co ciągle czuję ten przycisk dpi i te wypukłości obudowy koło tego też mnie irytują.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#59
Photo 
[Obrazek: img_20170519_13521851cs9e.jpeg]

I wyszło jak zawsze :)
Kupiona w dobrej cenie na niemieckim amazonie
Odpowiedz
#60
no to elegancko ;)
jaka to dobra cena?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.