• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatywa dla G303
#41
Widocznie się skończyły ;/.
Odpowiedz
#42
I tym sposobem z mojego tematu zrobił się śmietnik ;)
Odpowiedz
#43
Wybacz za spam :D
Odpowiedz
#44
(04-13-2017, 03:29 PM)nigrin napisał(a): W oczekiwaniu na gryzonia, będzie jutro, jaką byście polecili podkładkę, ważne dla mnie aby nie była czarna .
Obecnie mam g240, kupiona na jakieś promocji za przysłowiowe guziki - strasznie się syfi, ze tak to delikatnie ujmę ;)

Godną polecenia była swego czasu niebieska Zowie G-SR - obecnie jest już jednak niedostępna. 

Na myśl przychodzi mi wyłącznie Corsair MM300 i Full Fade Mousepad - zbiera bardzo dobre opinie.
https://www.youtube.com/watch?v=e1MsavaVnzI
https://fullfade.com/collections/all

Mógłbyś również po prostu wziąć QCK z nadrukiem, ale w porównaniu z G240 byłaby ona wyraźnym krokiem wstecz.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#45
Wiec po dniu dość intensywnej rozgrywki w D3 - spostrzeżenia (tak jestem tym  żałosnym człowiekiem, który nadal w to gra)
Stwierdzam, ze nie do końca jest pozytywnie (EC1-A), po kilku godzinach boli mnie nadgarstek.
Teraz jest pytanie czy to kwestia kształtu, wielkości, kończą mi się pomysły.
Rolka faktycznie jest bardzo słaba, ma się wrażenie, ze za chwile się skończy :)

Gryzoń wraca do sprzedawcy.

Co do podkładki to Full Fade Mousepad, zrobił na mnie pozytywne wrażenie, pomyśle o nim.

ps. Czy szanowny pan moderator mógłby trochę przeczyścić z postów nie związanych z tematem głównym ?
Odpowiedz
#46
A jak leżała ci w dłoni? Leżała dobrze, a potem po prostu bolał cię nadgarstek? Czy leżała po prostu źle?
Odpowiedz
#47
Mam wrażenie, ze gryzonia przez większość czasu trzymam kciukiem oraz małym palcem ?
Bawiłem się chwile, tak jak pisałem wcześniej chromą i było względnie, oczywiście, po dłuższej rozgrywce objawy mógłby się pojawić tez.
Odpowiedz
#48
Szczerze mówiąc, ciężko mi ocenić co mogło być nie tak dla ciebie, jeżeli Deathadder faktycznie dobrze ci leży ;x
Odpowiedz
#49
Trochę poszperałem w sieci z okazji nudnych i nie lubianych świąt wielkanocnych ;)

EC2-A (2.36 min)

Wynika z tego, ze jednak mniejsza wersja byłaby odpowiedniejsza.
Odpowiedz
#50
jak pojawia Ci się ból nadgarstka to albo za duża myszka albo źle działa na ciebie profilowanie i wtedy musisz kierować się ku symetrykom
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.