• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatywa dla G303
#31
Nie wiem czy to dobry temat by zadawać takie pytania..

W moim egzemplarzu wciskają się raczej jednakowo lekko.

Zdarzają mi się jednak przypadkowe kliknięcia PPM (zwłaszcza gdy panikuję na clutchach) - do tego stopnia, iż zmuszony byłem przerzucić się na M4A4 :P
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#32
moja g203 powinna na dniach dojsc wiec ci napisze
Odpowiedz
#33
Ok dzięki :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#34
W oczekiwaniu na gryzonia, będzie jutro, jaką byście polecili podkładkę, ważne dla mnie aby nie była czarna .
Obecnie mam g240, kupiona na jakieś promocji za przysłowiowe guziki - strasznie się syfi, ze tak to delikatnie ujmę ;)
Odpowiedz
#35
(04-12-2017, 09:05 PM)Ewelina napisał(a): A tak trochę od tematu odejdę bo nie wiem gdzie zadać krótkie pytanko do posiadaczy Logitech G203. Już nawet przyzwyczaiłam się do głośnych przycisków głównych, tylko prawy przycisk jest bardzo czuły i często sam się wciska, też tak macie?

Potwierdzam, w mojej też jest bardzo czuły.

Swoją drogą muszę stwierdzić że jestem zachwycony tym małym skurczybykiem. Świetne przyciski, scroll, rgb i rewelacyjny sensor za 99zł!
Po 2 miesiącach zmieniania myszek chyba znalazłem swojego graala.
Odpowiedz
#36
(04-13-2017, 04:23 PM)Zenon napisał(a):
(04-12-2017, 09:05 PM)Ewelina napisał(a): A tak trochę od tematu odejdę bo nie wiem gdzie zadać krótkie pytanko do posiadaczy Logitech G203. Już nawet przyzwyczaiłam się do głośnych przycisków głównych, tylko prawy przycisk jest bardzo czuły i często sam się wciska, też tak macie?

Potwierdzam, w mojej też jest bardzo czuły.

Swoją drogą muszę stwierdzić że jestem zachwycony tym małym skurczybykiem. Świetne przyciski, scroll, rgb i rewelacyjny sensor za 99zł!
Po 2 miesiącach zmieniania myszek chyba znalazłem swojego graala.
gdzie dostales g203 za 99 zl ? :D
Odpowiedz
#37
W x-kom brachu, mają aktualnie promo na sprzęt Logitech.
Odpowiedz
#38
jest za 149.90

https://www.x-kom.pl/p/341558-myszka-prz...mouse.html
Odpowiedz
#39
Jak spojrzysz poniżej zdjęć reklamowych to zobaczysz "Odbierz 50zł rabatu" a niżej instrukcję.
Odpowiedz
#40
klikam w to odbierz 50 zl rabatu i nic sie nie dzieje

wpisuje rabat -50% to pisze ze pula kodow rabatowych zostala wyczerpana :(

Wiesz moze czy sa jeszcze jakies promocje na ta myszke zamowilem ja za 150 zl ale mam tydzien na oddanie produktu :D wiec przydala by sie jakas promocja
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.