• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatywa dla G303
#21
(04-10-2017, 08:08 PM)Amok napisał(a): Ec maja lżejsze przyciski , a co powiesz na g403 ?

Miałem, dla mnie zbyt wysoki tył/gryzoń.
Po jakimś czasie zaczynał boleć mnie nadgarstek.
Odpowiedz
#22
Przymierzałeś kiedyś senseia/dm1 pro/s ?
Odpowiedz
#23
Spróbowałbym ec1-a
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#24
(04-10-2017, 09:06 PM)Czyszczu napisał(a): Przymierzałeś kiedyś senseia/dm1 pro/s ?

Mam jeszcze gdzieś w szafie wersje RAW, zapas w razie W.
Dm1 posiada gumo-podobną powierzchnię, wiec odpada w przedbiegach nie ważne jak udanym jest produktem.
Wersja GLOSSY - moje ręce się pocą, wiec moze być średnio.

(04-10-2017, 09:27 PM)Amok napisał(a): Spróbowałbym ec1-a

Chyba zaryzykuje, zawsze mogę oddać.
Tylko zapytam się raz jeszcze, widać mocno paluchy, czy odciski znikają jak ma to się na chromie ?
Odpowiedz
#25
na EC1-A trochę widać, ale to też zależy od twojej dłoni, mamy tu np. kolegę co jakimś cudem nawet na glosy zostawia ledwo widoczne odciski -.-
Odpowiedz
#26
(04-11-2017, 07:19 AM)Hya napisał(a): na EC1-A trochę widać, ale to też zależy od twojej dłoni, mamy tu np. kolegę co jakimś cudem nawet na glosy zostawia ledwo widoczne odciski -.-


Nie jadam przy komputerze, higiena na przyzwoitym poziomie, wiec myślę, ze będzie dobrze, ale to okaże się w praniu ;)
Ludzie w sieci narzekają na rolkę, faktycznie jest taka słaba, czy to wyolbrzymianie tematu ?

Szkoda, ze nie ma w komplecie mouse bungee, jak było w przypadku FK1.
Odpowiedz
#27
Scrolle w myszkach Zowie nie są zbyt przyjemne ani precyzyjne (mówię tu o wersji 24-stopniowej, nie miałem styczności z rolką 16-to stopniową) . Są również wyjątkowo głośne. Przesiadasz się w sumie z rolki w G303, która daleka jest od ideału. Powinieneś być chyba usatysfakcjonowany.

Obawiam się, że EC1-A zbiera odciski palców.

PS. Po przetestowaniu iKBC C87 napisz proszę swoje wrażenia z użytkowania tej klawiatury - rozważam jej zakup.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#28
Rolka w G303 nie jest moze idealna, ale cholernie cicha w stosunku do chromy, tutaj mam porównanie.
Co do iKBC obecnie leżakuje w Estoni, wiec jeszcze to trochę potrwa, ale coś tam skrobnę :)
Odpowiedz
#29
rolka w zowie jest bardzo slaba ;D gorszych pod katem feelingu to można szukać ze świeca :D
Odpowiedz
#30
A tak trochę od tematu odejdę bo nie wiem gdzie zadać krótkie pytanko do posiadaczy Logitech G203. Już nawet przyzwyczaiłam się do głośnych przycisków głównych, tylko prawy przycisk jest bardzo czuły i często sam się wciska, też tak macie?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.