• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatywa dla G303
#11
Pokrycie w starszych jest przyjemniejsze moim zdaniem.
Odpowiedz
#12
Znalazłem dosyć dobrze opisujące różnice miedzy starsza wersja a nowszą ZA13, wiec chyba tycza się całej gamy.

Reddit
Odpowiedz
#13
Z góry przepraszam na post pod postem :)

Zowie za12, odesłałem, wysoki kuper strasznie mi nie leżał.
Wczoraj jakiś czas bawiłem się u znajomego razer deathadder  chroma i powiem szczerze, całkiem przyjemnie się grało, zastanawiam się nad razer deathadder elite.
Mysz trzymałem takim palmo/claw i dawałem radę, myślę, ze jestem wstanie się przestawić :)

Warto ?
Odpowiedz
#14
a zowie za 12 jakim chwytem trzymales?
Ja obecnie mam Xtryfy M3, taki DA i Rival, do fingera nawet, do palma też, ale claw ;-; Nie.
Elite to Razer i drogie ;D Jak jesteś zdesperowany to bierz.
Odpowiedz
#15
Ja bym proponował g403
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
Xtryfy M3 / razer, różnica w cenie marginalna , tyle w temacie desperacji :)
Nie jestem fanboyem razera, po prostu dobrze się tego gryzonia trzyma.

Co do chwytu to raczej palm pomieszany z clawem,  czasem fingertip,  próbowałem - poległem ;)
Odpowiedz
#17
Może Zowie EC1-A , to taki wygodniejszy troche DA, bo nie ma tego glupiego rozwidlenia na koncu obudowy
Odpowiedz
#18
Xtryfy M3 mam na recenzję ;) W życiu bym jej nie kupił za tyle hajsu, to tyle o desperacji ;)
Nie jest jakaś zła, ale za te 150 zł (czyli 1/2 ceny) mogłaby rywalizować z DM1 Pro, ale każdy musiałby ją przymierzyć przed zakupem, bo niekażdemu leży i ciężko się przyzwyczaić moim zdaniem.
Co Ci nie leżało w Aviorze?
Szczerze? mam tak samo jak Ty i uwaga jedyną myszką na której mam kontrolę i zarazem wygodnie mi się ją trzyma - Roccat Savu ;D Palce dobrze zjeżdzają po krawędziach albo przyzwyczajenie.
Może EC1-A będzie Ci pasował.
Odpowiedz
#19
Star 
(04-10-2017, 07:47 AM)Hya napisał(a): Może Zowie EC1-A , to taki wygodniejszy trochę DA, bo nie ma tego głupiego rozwidlenia na końcu obudowy


Rozważam ten model.
Czy tez przyciski sa tak sztywne jak w FK1, przez ten fakt kiedyś sprzedałem tego gryzonia.

(04-10-2017, 01:53 PM)Czyszczu napisał(a): Xtryfy M3 mam na recenzję ;) W życiu bym jej nie kupił za tyle hajsu, to tyle o desperacji ;)
Nie jest jakaś zła, ale za te 150 zł (czyli 1/2 ceny) mogłaby rywalizować z DM1 Pro, ale każdy musiałby ją przymierzyć przed zakupem, bo niekażdemu leży i ciężko się przyzwyczaić moim zdaniem.
Co Ci nie leżało w Aviorze?
Szczerze? mam tak samo jak Ty i uwaga jedyną myszką na której mam kontrolę i zarazem wygodnie mi się ją trzyma - Roccat Savu ;D Palce dobrze zjeżdzają po krawędziach albo przyzwyczajenie.
Może EC1-A będzie Ci pasował.

Desperacja, rzecz względna.
Pracuje, sam na siebie, wiec fundusze, na fanaberie co jakiś czas się pojawiają :)

Jak juz pisałem, drażnią mnie wszelakie gumo podobne twory, które rzekomo maja poprawiać chwyt itd.
Dlatego Avior po zakupie na Massdropie, nie zagrzał u mnie miejsca.

Moim zdaniem trzeba dobrze trafić na dobrego razera, znajomy 3 razy wymieniał z powodu luźnej rolki.
Sam zakup w/w gryzonia tylko rozważam, ale dość powszechne są głosy negatywne, na temat jakości wyrobów.
EC1-A mocno się palcuje, względem deathadder'a, rozumiem, ze jakość tez oczko wyżej ?
Odpowiedz
#20
Ec maja lżejsze przyciski , a co powiesz na g403 ?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.