• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod G502 FPS
#31
Ogólnie Czyszczu pisałeś, że G240 jest ok, dobrze współgra z myszkami Logitecha i że jest trochę wolniejsza niż moja obecna. Na tym mi zależy, żeby podkładka była wolniejsza od obecnej, ale też bez przesady. Myślałem nad tą G240, ale jest za mała. G640 to większy odpowiednik G240? Powinna być również wolniejsza od mojej obecnej, a jednocześnie nie przesadnie? Z tego co tam na overclocku pisali, że jest podobna ślizgiem do Razera Goliatus Alpha Speed.
Odpowiedz
#32
Pogadałem z gościem, co używa Roccata Taito Control i G640, mówi że Roccat dużo lepszy jego zdaniem.

Jakie są główne różnice między Roccatem Taito Control, a Roccatem Taito 2017? Bo z tabelki wychodzi, jakby po Controlu myszka łatwiej się ślizgała niż po zwykłym Taito. Jak to z nimi jest?
Odpowiedz
#33
Obie mają kompletnie inne powierzchnie, taito control to taka hybryda trochę . Control jest szybsza, ale ma bardziej szorstką powierzchnię - bardzo specyficzna podkładka.
Odpowiedz
#34
(03-24-2017, 02:00 PM)t4co napisał(a): Obie mają kompletnie inne powierzchnie, taito control to taka hybryda trochę . Control jest szybsza, ale ma bardziej szorstką powierzchnię - bardzo specyficzna podkładka.

No właśnie to mnie gubi, jest szybsza ale bardziej chropowata, więc niby powinna bardziej hamować? :P

Która z tych 2 podkładek będzie lepsza dla kogoś kto przesiada się z Roccat Sense Meteor Blue 2mm, czyli chyba średniej pod względem szybkości podkładki. Taito 2017 czy Control?
Odpowiedz
#35
To może inaczej - Taito Control nie wszystkim pasuje - jest specyficzna.
G240 jest dobra, każdy z nas zgadza się, że zapewnia (po przyzwyczajeniu się) dobrą kontrolę. Jako, że to materiałowa to będzie zauważalnie szybka, ale bez tragedii, nie jest wolna ;D
Odpowiedz
#36
Wezmę tego Taito Control bo w x-kom jest dostępny z możliwością zwrotu do 15 dni, a jak mi nie będzie pasował to oddam i wezmę Taito 2017 z etveuroagd. Tam nie wiem czy można zwracać więc wezmę w drugiej kolejności jako pełniejszy już produkt.
G240 i G240 sobie odpuszczę póki co.
W sumie taito control się prostuje podobno tydzień więc 15 dni nawrót to mało :P

@edit: Zamówiłem jednak za namową Hya zwykłą Taito 2017 w wersji King size :)
Odpowiedz
#37
Taito 2017 to obecnie najbezpieczniejszy zakup, opisz wrażenia jak dojdzie
Odpowiedz
#38
(03-25-2017, 10:50 AM)t4co napisał(a): Taito 2017 to obecnie najbezpieczniejszy zakup, opisz wrażenia jak dojdzie

Odbieram w poniedziałek prawdopodobnie więc od razu sprawdzę ;) Jeszcze na starej myszce będę sprawdzał, tej na której grałem przy obecnej podkładce więc zobaczę czy gorzej czy lepiej :) Dziś w sklepie macałem Roccat Kanga i wydawała się spoko, nie wiem ile to ma z nią wspólnego :P

Macałem też Razer Goliatus i G240 i były jak dla mnie zbyt śliskie/szybkie. Mam nadzieję, że ta Taito 2017 będzie troszkę wolniejsza.
Odpowiedz
#39
jest wolniejsza
Odpowiedz
#40
Podkładka jest bardzo ok :) Duża jest, wygodna i bardzo przyjemnie się na niej gra ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.