• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod G502 FPS
#11
Takie zabrudzenia to nie problem. Okruszki wystarczy strzepnąć ręką, kurz nie przetrzyma wilgotnej szmatki. Ale pot, czy naskórek... o tak. Ta podkładka wprost to uwielbia :p
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#12
(03-23-2017, 04:39 PM)Moon napisał(a): Takie zabrudzenia to nie problem. Okruszki wystarczy strzepnąć ręką, kurz nie przetrzyma wilgotnej szmatki. Ale pot, czy naskórek... o tak. Ta podkładka wprost to uwielbia :p

No i schody.. :P Patrząc w tą tabelkę (http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/), to Taito Control jest podkładką średnio szybką. Moja obecna nie stawia jakichś oporów, więc chyba byłoby to coś podobnego. Szczególnie że nie gram na low, tylko raczej takie low/mid sens. Niektórym low sensom w CS może to właśnie przeszkadzało? Poza tym nie jest wcale dużo szybsza niż zwykła Taito. Nie lubię czuć oporu podkładki, ale też nie chcę by była zbyt szybka.
Odpowiedz
#13
No cóż. Ja przesiadałem się z Esperanza Gaming Pad Grunge, która była wolniejsza niż nowa G-SR. Wtedy miałem problemy zeby przyzwyczaić się do odrobinę szybszego prowdzenia myszy, ale po ok. tygodniu wszystko było okej. Teraz gdy kładę na biurku Esperanzę(Zowie schnie po myciu :V) mam ten sam problem - esperanza jest szybsza niż G-SR, na którym się trochę pogra. Jednak tak jak mówię - grałem chwilę na Taito Control i nie była to powierzchnia, do której nie mógłbym się przyzwyczaić. Do początkowego feelingu G-SR tez się przyzwyczaiłem. Co człowiek to inne predyspozycje :P

Ja gram na 1000 EDPI więc powiedziałbym, że średni zakres sensitivity jak na Cs'owca.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#14
Wziąłbym zwykłą Roccat Taito Mid-Size, ale podobno ma jakieś problemy z odczuwalną różnicą prędkości między osią X, a osią Y, co jest raczej słabe podczas gier. Podobno w wersji 2017 to zmieniono.
Niby numer producenta tej 2017 to ROC 13-050, ale podkładka ROC 13-050 np. na x-kom nie ma wcale w nazwie "2017", a dodatkowo na zdjęciu też nie ma tego niebieskiego koloru jakie ma mieć wersja 2017.
Odpowiedz
#15
Warto zadzwonić do supportu x-koma w razie wątpliwosci. I powiem ci szczerze, ze tylko w jednym sklepie zauwazylem w nazwie "2017" co jest odrobinę smutne.
Co do różnych prędkości na osiach - podejrzewam, że i tak przeszkadzałoby ci to tylko na początku gdyż po czasie byś się po prostu przyzwyczaił :p
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#16
(03-23-2017, 05:10 PM)Moon napisał(a): Warto zadzwonić do supportu x-koma w razie wątpliwosci. I powiem ci szczerze, ze tylko w jednym sklepie zauwazylem w nazwie "2017" co jest odrobinę smutne.
Co do różnych prędkości na osiach - podejrzewam, że i tak przeszkadzałoby ci to tylko na początku gdyż po czasie byś się po prostu przyzwyczaił :p

Ale takie coś nie powinno mieć w ogóle miejsca w podkładce i nie chcę się do tego przyzwyczajać :P
A co do kontaktu z x-kom to zawsze miałem opcję e-konsultanta online, a teraz nie ma ;/ Może przerwę mają, bo przeważnie nawet w nocy byli :P
Odpowiedz
#17
A no nie powinno i co do tego wątpliwości nie ma. Zwracam tylko uwagę na to, że nie jest to coś co całkowicie dyskwalifikuje podkładkę :)
Zamiawsz z x-koma bo blisko, czy przez cenę. Bo jezeli to drugie jest powodem to moznanposzukac gdzie indziej.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#18
(03-23-2017, 05:16 PM)Moon napisał(a): A no nie powinno i co do tego wątpliwości nie ma. Zwracam tylko uwagę na to, że nie jest to coś co całkowicie dyskwalifikuje podkładkę :)
Zamiawsz z x-koma bo blisko, czy przez cenę. Bo jezeli to drugie jest powodem to moznanposzukac gdzie indziej.

Chciałem przez x-kom bo mam w sumie po drodze z uczelni i jakiś pół km od domu :D Dodatkowo też myszkę biorę u nich bo 50zł rabat. Cena też trochę zmienia co do podkładki, ale 10zł za lepszą jakość to na spokojnie dam.

Za 70zł jest w rtv euro agd, może zamówię sobie do rodzinnego miasta, akurat jutro wracam na weekend to się tam odbierze. Te 15zł różnicy to powiedzmy, że w zamian za normalne odczucia na osiach XY :P
Odpowiedz
#19
No to nie wiem co ci powiedzieć. Najprościej byłoby dowiedzieć się jaką rzeczywiscie wersjęTaito mają dostępną.
Tak btw. W x-komie mają jakąś podkładkę od logitecha ciekawą(nazwy zapomnialem) ale z rabatem wyjdzie za nią jakies 99 zł. Miałem okazję "pomiziać" tę powierzchnię w sklepie i powiem szczerze, że zostałem miło zaskoczony. Było to już jakis czas temu ale o ile dobrze pamiętam, to moim jedynym skojarzeniem co do materiału był aksamit :p
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#20
W tym wypadku weź Taito 2017, zniwelowana ta różnica pomiedzy X i Y, feeling bardzo dobry, kontrola porównywalna z G-SR, nie zużywa się tak szybko, jest większa, nie brudzi się, nieco szybsza. Aż Hya się przesiadł z G SR na Taito, jego zapytaj.
Te oceny w zestawieniu to są średnią ocen od różnych testerów - więc oceny poszczególnych osób mogą się różnić.
G240 jest bardzo fajna, ale wiele osób na niej nie gra bo jest za mała :/ Ja grałem na 800 DPI i 0.05 w BF3 - ok. 2.02 w CSie. Jest to niska czułość. Dawałem radę spokojnie robić 180. Pamiętaj też że nie ma sensu robić od razu wielkiej zmiany w czułości, one muszą być stopniowe. Tzn można od razu 1% sobie ustawić, ale nie polecam xD
Taito zwykłe też nie jest złe, ale 2017 jest po prostu ulepszoną wersją, którą bardziej opłaca się kupić.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.