• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 200zł lub 300zł
#1
Witam,

Przeglądając tutaj masę tematów na temat myszek myślałem że decyzje podejmę i będzie łatwa , ale niestety nie jest.
Dużo myszek polecacie , każda ma swoje zalety ale też wady jakieś fabryczne jak latający scroll itd.

Obecnie posiadam myszkę : A4 Tech Bloody Blazing A90 , odpowiada mi ta myszka bardzo ale niestety w krótkim czasie zaczął zacinać się PPM. Wygląda no tak ze nie używany jest twardy ciężko go wcisnąć, trzeba parę razy go wciskać żeby zaczął normalnie chodzić ale to rozwiązanie do czasu jak znów przez 5 min go nie będę używał i znów to samo. Mógłbym oddać na gwarancje ale chyba wole teraz kupić coś raz a porządnie.

Myszka używana w większości do CS GO.

Mój chwyt to taki powiedzmy Claw Gripale palce nie są u mnie aż tak bardzo do góry.

Długość od kciuka do najdłuższego palca do 14,5 cm

Myślałem na początku nad Zowie ZA12 w końcu Zowie dobra marka, ale czytając tutaj opinie zwątpiłem a wydawało się dobra opcja tym bardziej że ProCpu mam pod oknem.

Cena jest do 200zł lub 300zł bo w obu przedziałach można coś godnego dostać pewnie a nie chce też nie wiadomo jak przepłacać.
Odpowiedz
#2
Postawiłbym na Logitech g403 moim zdaniem najlepsza myszka do 300zl i ogólnie.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Czaje się przyznam na ta myszkę po czytaniu paru tematów, ale jak na złość brak w ProCpu oraz sklepach typu RTV Euro AGD czy Media Expert.

A g502 ?
Odpowiedz
#4
Masz ją w saturnie, media markt lub x-komie (chyba jeszcze kody rabatowe tam są -50 zł, więc bardzo się opłaca za 229 zł)
Odpowiedz
#5
Tylko jak na złość tych sklepów w okolicy Jeleniej Góry nie ma żeby moc zobaczyć myszkę itd
Odpowiedz
#6
A że tak zapytam - czemu zwątpiłeś w branie ZA12?
Może warto się zastanowić nad logitechem G203/G Pro z tych mniejszych?
Ew. Pro/Pro S od DM'a chociaż nie jestem pewien, czy nie wymusi to mieszanki clawa i palma.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#7
Z chwytem nie mam problemu bo ja się dostosuje pod myszkę. Tzn do ZA12 zwątpiłem bo tutaj czytając ludzie bardziej w tej cenie polecą G403 niż własnie ZA12. Pro S od DM podoba mi się tylko co z problemem zacinania się LPM? Bo już mam problem w obecnej myszce ale z PPM. Przyznam dzisiaj o dziwo wszedłem do Media Expert a tam G403 jest i no w dłoni dobrze leży podobnie jak moja obecna myszka.
Odpowiedz
#8
To zamów g403 z xkom z dostawa do domu to wyjdzie taniej niż z tego sklepu co napisałeś a masz 14dni na zwrot zawsze także ez

G502 do fps moim zdaniem za ciężka oraz ma za dużo przycisków co mnie irytowalo, milem tydzień ja xd
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
No dobra ale lepszy wybór to G403 czy Zowie ZA12 ?
Odpowiedz
#10
Jako ze mam obie to g403
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.