• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 200zł lub 300zł
#61
(05-04-2017, 04:52 PM)Amok napisał(a): Ja bym wymieniał w takim razie do skutku aż bym trafił na prawidłowy model.

właśnie miałem mu to napisać,  trochę chamsko ale co tam ^^ jak sprzedają bubel to niech wymieniają
Odpowiedz
#62
Wiec jak nie maja wiecej na stanie to mam wymagać żeby zamówili kolejne? Zabawne ze wystawowa sztuka byla dobra :)
Odpowiedz
#63
Mozesz rowniez poprosic o to zeby ci z wystawy dali i ewentualnie rabat :)
Odpowiedz
#64
No same problemy powiem :) Nie no jakoś wystawowa mnie nie przekonuje , po za tym oni nie są skłoni na zwrot pieniędzy. Jedynie co oferują to wepchanie to w kartę podarunkowa ze nabijają kwotę i ze przez 3 lata mogę to wykorzystać w ich sklepie kupując coś. Można by to tez na siłę pod gwarancje wepchać ale czy uznają to ? Scroll się kreci, działa. Ogólnie cała myszka jest w 100% sprawna tylko ma ten luz. Zabawne bo z ciekawości wziąłem A90 tez ma luzy na scrollu i to nawet gorsze chyba niż G403, tylko to nie jest tak wyczuwalne korzystając z niej normalnie jak w G403.

Synth sam w sumie pare postów temu pisałeś czy ten luz to taka tragedia faktycznie ? I też zadaje sobie te pytanie bo jeżeli myszka posłuży 1-2 lata i wszystko będzie działać to czy to nie czepianie się na silę. Bo szczerze gdybym nie czytał tak dużo o tej myszce tylko przeczytał że jest to myszka polecana do 300zł to nawet nigdy bym nie zwrócił uwagi na ten scroll
Odpowiedz
#65
(05-04-2017, 05:56 PM)Gadom napisał(a): No same problemy powiem :) Nie no jakoś wystawowa mnie nie przekonuje , po za tym oni nie są skłoni na zwrot pieniędzy. Jedynie co oferują to wepchanie to w kartę podarunkowa ze nabijają kwotę i ze przez 3 lata mogę to wykorzystać w ich sklepie kupując coś. Można by to tez na siłę pod gwarancje wepchać ale czy uznają to ? Scroll się kreci, działa. Ogólnie cała myszka jest w 100% sprawna tylko ma ten luz. Zabawne bo z ciekawości wziąłem A90 tez ma luzy na scrollu i to nawet gorsze chyba niż G403, tylko to nie jest tak wyczuwalne korzystając z niej normalnie jak w G403.

Synth sam w sumie pare postów temu pisałeś czy ten luz to taka tragedia faktycznie ? I też zadaje sobie te pytanie bo jeżeli myszka posłuży 1-2 lata i wszystko będzie działać to czy to nie czepianie się na silę. Bo szczerze gdybym nie czytał tak dużo o tej myszce tylko przeczytał że jest to myszka polecana do 300zł to nawet nigdy bym nie zwrócił uwagi na ten scroll

Jeżeli obawiasz się że myszce coś się może stać patrząc pod względem scrolla to nie. Sugeruję się moja chromą którą mam już ponad rok czasu i nic się nie dzieje.
Jedynie to komfort używania takiej myszki jest różny.. 

Jeśli chodzi o gwarancje to, dostałem dziś taką wiadomość z x-kom'u bo pytałem się o myszkę Amok'a :
https://ibb.co/b1drO5

możesz się powołać na to i zaryzykować, wysyłając swoja, może akurat wymienią, ewentualnie naprawia za darmo.
Dla pewności moża zapytać supportu logitecha co robią jęśli występuje latający scroll.

Od siebię mogę jeszcze dodać że warto sprawdzać SN (numer serii), wiem że kilka osób na reddicie pisało o tym że, w 1635 rzadko kiedy występuje latający scroll 
najnowszy SN to 1648 podobno.
Z drugiej strony też bym się nie sugerował do końca, jeden gość na reddicie miał dość nowy egzemplarz 1644 i również miał problem ze scrollem.
Odpowiedz
#66
(05-04-2017, 06:38 PM)Synth napisał(a): Jeżeli obawiasz się że myszce coś się może stać patrząc pod względem scrolla to nie. Sugeruję się moja chromą którą mam już ponad rok czasu i nic się nie dzieje.
Jedynie to komfort używania takiej myszki jest różny.. 

Jeśli chodzi o gwarancje to, dostałem dziś taką wiadomość z x-kom'u bo pytałem się o myszkę Amok'a :
https://ibb.co/b1drO5

możesz się powołać na to i zaryzykować, wysyłając swoja, może akurat wymienią, ewentualnie naprawia za darmo.
Dla pewności moża zapytać supportu logitecha co robią jęśli występuje latający scroll.

Od siebię mogę jeszcze dodać że warto sprawdzać SN (numer serii), wiem że kilka osób na reddicie pisało o tym że, w 1635 rzadko kiedy występuje latający scroll 
najnowszy SN to 1648 podobno.
Z drugiej strony też bym się nie sugerował do końca, jeden gość na reddicie miał dość nowy egzemplarz 1644 i również miał problem ze scrollem.

No w sumie właśnie komfort i nic innego :) Do czego też się można przyzwyczaić.
Co do odpowiedzi x-komu no przyznam tez miałem w głowie to że mogę powołać się na reklamacje ale właśnie do póki przycisk jest sprawy to mogą tego nie uznać.
Właśnie napisałem do Logitecha co w takiej sprawie oni mogą zrobić itd.

No widzisz ja wymieniłem dzisiaj właśnie na 1644 i też lata scroll :D

Wiec jeżeli oprócz komfortu nic scrollowi się nie stanie to w sumie może to odpuszczę i będę się cieszył nowa myszka :) A jak coś się stanie, przestanie działać to w końcu no gwarancja tam chyba 12 miesięcy na nią jest od daty zakupu wiec tez nie ma co się martwic na zapas :)
Odpowiedz
#67
Synth to cie na pewno zainteresuje i każdego kto posiada G403 z latającym scrollem :

https://ibb.co/go7wQk
Odpowiedz
#68
Odkopie znów swój temat ale raczej w kwestii wypowiedzenia się na temat myszki. Zacznę od scrolla do którego szczerze ? Przyzwyczaiłem się. Jak to pisała tutaj Ewelina czy to faktycznie taki wielki problem ? I jak zapomniałem o nim, to problem znikł tak na prawdę, jak stanie się coś gorszego mam gwarancje gdzie logitech pisał że to nadaje się na gwarancje. Co do samej myszki bardzo mi podpasywała, tzn czyje się jak na swojej starej, może oprócz ciężkości bo to jest to co czasem jeszcze mi przeszkadza bo jednak G403 jest leciutki. W Csie chyba różnicy nie widzę, bo gra mi się tak samo jak na mojej poprzedniej myszce, chociaż patrząc że nigdy nie grałem z AWP a teraz sięgam po nią coraz bardziej to jednak może sensor robi swoja robotę :)
Odpowiedz
#69
Scroll w każdej myszce będzie lekko "luźny". Inaczej by się nie kręcił. :P Ale fakt, w g403 ten problem był tragiczny i w sumie nadal jest w większości.modeli. dopóki nie możesz go przesuwać od boku do boku tak że aż obija o ścianki to jest git, lekki rattle jest wszędzie. Najważniejsze że g403 nie ma lens rattle.
Odpowiedz
#70
Wiele myszek ma problemy z latającym scrollem, z Rival 100 też tak jest. Niestety ciężko o idealny egzemplarz jakiejkolwiek myszki, bo jak w jednej scroll chodzi dobrze, to z kolei przyciski są głośne i na odwrót. Przerabiałam to już wiele razy, trafić na dobrą myszkę bez wad, to sztuka.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.