• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 200zł lub 300zł
#51
(05-03-2017, 04:10 PM)Synth napisał(a): O tyle dobrze jest że,  x-kom daje 24 miechy gwary na outlet nie to co inne sklepy 12,  nie wiem do końca czy to taka tragedia z tym skrollem.. bo z tego co mogę powiedzieć to w mojej chromce lata jak pojebana na boki ;3

Powiem ci że scroll jest problemem jak właśnie się człowiek o nim naczytał bo tak potraktował bym to jako ze ta myszka tak ma. I w sumie jeżeli 1-2 lata ten scroll przez luzy się nie popsuje to to nie jest problem :D
Odpowiedz
#52
A wie ktoś może dlaczego scroll lata? Tak z ciekawości chcę wiedzieć. Czy w środku myszki coś się poluzowało, czy fabrycznie jakąś część nierówną zrobili?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#53
(05-03-2017, 05:46 PM)Ewelina napisał(a): A wie ktoś może dlaczego scroll lata? Tak z ciekawości chcę wiedzieć. Czy w środku myszki coś się poluzowało, czy fabrycznie jakąś część nierówną zrobili?

Też mnie to ciekawi i czy to ogólnie wpływa jakoś na zużycie scrolla szybciej czy po prostu lata i słychać przeskoki i tyle ?

Z chęcią poznałbym opinie kogoś kto ma G403 z luźnym scrollem czy oprócz ze lata to czy po za tym wszystko jest w porządku ? Bo człowiek do wszystkiego się w sumie przyzwyczai a z drugiej strony szukać nowej myszki na nowo też mi się nie chce :D
Odpowiedz
#54
Zdecydowałem ze G403 idzie na oddanie jak przyjmą. Wraca temat myszek Zowie a konkretnie ZA12, myślałem nad jeszcze DM Pro S ale jednak tu tez trza uważać na wady fabryczne a tego chce unikać. Tylko wiecie co? Zastanawiałem się czemu na G403 mimo tego samego dpi co w A4Tech A90 , jakoś G403 lżej mi chodziła itd. No tak w końcu A90 waży 144g. I chyba nie znajdę podobnej myszki wagowo, z Zowie najcięższa jest FK1+.

Patrząc też rozmiarowo na długość to A90 ma 126mm, wiec musiałbym jak coś brać albo ZA11 chyba, albo FK1+. Ale to dziwne bo moja ręka od najdłuższego palca do lini kciuka to 14,5cm ale od najdłuższego palca do nadgarstka to już 18cm. Wiec teraz nie wiem co lepsze ZA11 czy ZA12 a może jednak FK1+ ??
Odpowiedz
#55
A nie myślałeś o ec1-a? Jest najcięższa według mnie kształtowo ciut większa od bloody. Miałem wszystkie wymienione wiec wiesz, bloody chodziła ciężej bo ma ślizgi z metalu a nie teflonu jak g403. Dm1 pro s dla mnie to nie wypal niewygodna była i przyciski mnie wkurzyły szczególnie boczne
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#56
Niestety Media Expert nie przyjmuje zwrotów, akurat trafiłem ze przysłali im kolejna G403 niestety w niej scroll tez jest luźny ale nie tak jak w tej co miałem wiec podmieniłem bo ta chociaż wiadomo ze nowa była.Ładne pudełko , ślizgacze nie porysowane. Ale niestety sklep stacjonarny zwrotów nie przyjmuje. Ewentualnie mogę jeszcze zamówić inna myszkę w podobnej cenie i zrobić wymianę . Wiec zostaje przyzwyczajenie się do g403. Wiec niestety popełniłem błąd z zakupem w sklepie stacjonarnym trza było zamawiać przez internet, mówi się trudno :)
Odpowiedz
#57
A to nie jest przypadkiem tak że zależy od sprzedawcy ? :)
kiedyś miałem podobna sytuację z mikrofonem, jakoś pamiętam zapłaciłem 50zł a na allegro chodziły po 30 tyszki.. podjechałem do sklepu i powiedziałem że mikrofon mi nie odpowiada, i że chcę dopłacić do hyperx cloud razem z mikrofonem
oczywiscie mikrofon się juz nie nadawał do sprzedaży bo był zapakowany w blister ? a inaczej niż rozrywając opakowanie się nie dało.

Może dlatego że trafiłem na kierownika sklepu :)
Odpowiedz
#58
Dokładnie tak. Tzn pan mi wyjaśnił że zwrotów nie przyjmują, możemy zrobić wymianę na ten sam model co i tak skutkuje tym ze scroll lata, możemy tez wymienić na coś innego. Ewentualnie mogę sobie zamówić inna myszkę do nich do sklepu w takiej cenie i wymienić.

Jednak większe prawa ma człowiek jak zamówi do domu wtedy przysługuje mu bez problemu zwrot 14 dni. No cóż trochę to wkurzające i irytujące że wydałem 260zł i niestety myszka jest wadliwa na swój sposób.
Odpowiedz
#59
Ja bym wymieniał w takim razie do skutku aż bym trafił na prawidłowy model.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#60
Nie mieli więcej oprócz jeszcze jednej na stanie :D Co w takim wypadku ?:D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.