• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 200zł lub 300zł
#41
Problem w tym ze jak podłączyłem pierwszy raz g403 i ustawiłem pod siebie to strzelałem takie flicki ze wątpiłem a później już nie mogłem
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#42
Ewelina i to pokazuje że ciężko coś kupić porządnego, wydajesz prawie 300zł i takie cyrki.
Amok może spadek formy ?

A ja nadal nie wiem czy jutro zwrócić czy się przyzwyczaić. Zabawne w Paladins gra mi się nią fajnie, w csie nie mogę się przyzwyczaić.
Odpowiedz
#43
Dokładnie, jest bardzo, bardzo ciężko kupić coś dobrego i coś bez wad. Widzę też grasz w Paladins :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#44
Ewelina dlatego nie wiem co z ta myszka zrobić, gdyby kosztowała 100zł to bym się nie przejmował tym scrollem ale jednak już 269zł powoduje że nie wiem jak rozwiązać ten problem :)
Gram ale od niedawna parę h przegranych i zazwyczaj zagram 2-3 meczyki o tak dla relaksu, bo gra która mnie nie wkurza :D
Odpowiedz
#45
To może rozważ zwrot jej, a kupno tańszej? Jest kilka tańszych godnych uwagi i dobrych do gier, jak Steelseries Rival 100 czy Logitech G203. Też gram dla relaksu, 2 meczyki co jakiś czas, to taka gra for fun, bez stresu. Chociaż ostatnio coraz więcej dzieci zaczyna wyzywać od noobów i tym podobnych, wystarczy im 10 sekund gry, by ocenić drugiego człowieka :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#46
Logitech G203 odpada za malutka bo patrzyłem z ciekawości na nią. Z Rival 100 zastanawiałem się nad nią ale nie można w niej ustawić dpi 400 co mi przeszkadza trochę :D Wiesz jak w większości gier sieciowych, źle zacznij i od razu jesteś noob gorzej jak np na koniec mimo tragicznego startu otwierasz tabele :)

Myślałem też nad XM300 ale tam też można trafić na luźny scroll. Koniec końców kupie druga taka sama myszkę tzn A4Tech A90 i będę happy bo będzie działał prawy przycisk :)

Ale zacznę się zastanawiać jak przyjmą zwrot, bo jednak zwrot 14 dni obejmuje zakupu na odległość, a w sklepie stacjonarnym to już od woli sprzedawcy.
Odpowiedz
#47
(05-03-2017, 12:10 AM)Amok napisał(a): Ja zostawiam Za12 a g403 spróbuje reklamować albo wymienić i może g203 znowu spróbuje :v

ty tam Amok nie świruj pawiana xD ja ja biorę od ciebie jak będzie można wymienić :D

tak teraz zerknąłem na tą fakturkę co mi wysłałeś i jak dla mnie to chyba naciąłeś się na outlet z x-komu :( możliwe że się mogę mylić ale cena 249zł to outlety na allegro
Odpowiedz
#48
(05-03-2017, 02:10 PM)Gadom napisał(a): Wiesz jak w większości gier sieciowych, źle zacznij i od razu jesteś noob gorzej jak np na koniec mimo tragicznego startu otwierasz tabele :)

Najśmieszniejsze jest to że nie uważam się za nooba, a oni niby wiedzą lepiej :D I najlepsze jest na koniec jak jestem w czołówce i jako najlepszy gracz. Więc oni tracą czas i siły na wyzwiska, kiedy ja po swojemu gram i pokazuję kto tu jest noobem :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#49
Outlet nie outlet gwarancja 24 miesiące obowiązuje nie?a scrol to wada fabryczna
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#50
O tyle dobrze jest że, x-kom daje 24 miechy gwary na outlet nie to co inne sklepy 12, nie wiem do końca czy to taka tragedia z tym skrollem.. bo z tego co mogę powiedzieć to w mojej chromce lata jak pojebana na boki ;3
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.