• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 200zł lub 300zł
#31
Ja połowę myszek mam z latającym scrollem, fakt, jest to wkurzające, ale idzie się przyzwyczaić, np. Kinzu od miesięcu używam z mega latajacym scrollem na boki. To zależy na jaki egzemplarz się trafi, w jednym pięknie i nic nie lata, w drugim lata, powinni dokładniej sprawdzać przed wypuszczeniem do sklepów.

Żadnego argumentu nie musisz podawać, zazwyczaj sklepy o to nie proszą, można odesłać bez podania przyczyny, a w Twoim przypadku przyczyna się znajdzie, chociażby latający scroll.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#32
Ewelina powiem ci szczerze ze gdybym nie naczytał się tutaj o wadliwym scrollu tego modelu to bym nie zwracał na to uwagi pewnie. Tak samo już zacząłem zbyt przyglądać się myszce i np widzę rysy na ślizgaczach i zastanawiam sie czy wcześniej ktoś jej nie oddawał czy tak szybko ja te rysy wywołałem

Sprawdzając to moja poprzednia myszka wiec A4Tech A90 tez jej lata scroll tylko tam tego tak nie czułem :D
Odpowiedz
#33
Haha mam tak samo, sprawdzam ślizgacze czy porysowane i jak jest ryska to mnie denerwuje :D I też się zastanawiam czy to nówka sztuka, czy ktoś już używał :D Tak samo sprawdzam czy zaplombowane opakowanie, czy przypadkiem nie otwierane :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#34
Nie jestem sam :D Ale opakowanie wyglądało na zaplombowane chociaż pudełko z jednej strony jak by za bardzo ścisnęli i lekko uszkodzone było ale na to uwagi nie zwracałem. Ale ślizgacze tak porysowane ale reszta cała myszka wizualnie na nówkę wygląda.

Obecnie ciągle testuje próbuje się przyzwyczaić do niej, może latający scroll przestanie mnie irytować, a jak nie w końcu niby mam 14 dni na zwrot :)

Powiem też tak scroll to scroll ogólnie chodzi dobrze i jeżeli to ze ma luzy nie wpłynie że scroll szybciej się rozwali,zużyje itd to idzie to przeżyć wtedy :)
Odpowiedz
#35
Latający scroll to nic fajnego, jeśli Ci mocno przeszkadza to można zrobić taki myk, który ja nie raz robię :D Może niezbyt grzeczny, ale czego się nie robi dla komfortu :) Zamawiam 2 myszki, wybieram tą lepszą, a drugą odsyłam :) Albo z jednego, albo z dwóch sklepów :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#36
Ja zostawiam Za12 a g403 spróbuje reklamować albo wymienić i może g203 znowu spróbuje :v
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#37
No ja coraz bardziej rozważam oddać g403 a jednak wziąć ZA12. A z tym G403 miało być tak pięknie :)
Amok ty to się też widzę dobrze zdecydować nie możesz :D
Odpowiedz
#38
No coś nie mogę ale teraz nie mam czasu wgl na komp wiec zostawiam to na dalszy plan. Jednak gdy milem g203 to wbiłem 2 rangi :o i łatwo mi się grało bardzo ale nie wiem czy poprostu nie miałem "przejściowej formy" wtedy
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#39
Ewelina tak bawić mi się nie chce :D

Amok ja nagle mam wrażenie że na g403 nie umiem grać, podłączyłem starasz myszkę i jednak było to samo po prostu brak skilla :D
No ja nie chce na dalszy plan zostawić do póki mam czas na zwrot chyba ze zrobią w Media Expert problemy :D
Odpowiedz
#40
To nie zabawa, tylko potrzeba kupienia czegoś solidnego na lata :)
Nie powinni robić problemów, ja tyle razy wymieniałam w różnych sklepach i żaden nie robił problemów.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.