• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 200zł lub 300zł
#21
Haha no dobra wiec nie od DM trzymam się z daleka :D

To i tak teraz muszę się zastanowić ZA12, XM300 - te myszki mam pod oknem w ProCpu, albo zamówić G403.
Odpowiedz
#22
Sam używałem wszystkich 3 i ciagle się zastanawiam która tak naprawdę mi się lepiej gra :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#23
Więc każdy wybór jest dobry to nie dobrze :D
Odpowiedz
#24
Pierwsze słyszę aby XM300 miała problemy ze scrollem. Jedyne co udało mi się znaleźć to troszkę wysoki LOD oraz niezbyt stabilny przesył przy 1000 Hz.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#25
Ma luźny scroll 2 z 3 egzemplarzy miała taki. Jak ja mialem
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#26
No to muszę się zastanowić czy ZA12 czy G403
Odpowiedz
#27
Odkopie trochę swój temat, zakupiłem dzisiaj w końcu g403 . Mam ja od paru godzin i obecnie mam mieszane uczucia. Trafiłem na latający scroll(może nie mocno bo na filmikach widziałem gorzej latające), mogłem się spodziewać wziąłem ostatnia sztukę. Musze poobserwować czy zmiana broni w csie to moja wina ze scroll jest czuły czy jednak wina scrolla ze sam przełącza. Ciężko coś więcej mi powiedzieć bo na razie myszka nowa, jest inna niż poprzednia wiec na razie brak przyzwyczajenia. Powierzchnia G403 trochę kijowa bo poci mi się ręka. Ogólnie testy dziś i jutro i w czwartek podjecie decyzji o zwrocie. Pytanie chyba w sklepie Media Expert nie powinni robić problemu jak bym chciał zwrócić myszkę ?

Jeszcze dodam ze klik jest bardzo głośny w tej myszce.
Odpowiedz
#28
nie powinni robić zadnych problemów, sproboj sie na poczatek przyzwyczaić
Odpowiedz
#29
Jak masz latający scroll to oddawaj odrazu bo przy szybszych ruchach myszką to denerwuje.
Odpowiedz
#30
Czyszczu no daje sobie dzisiaj i jutro żeby zobaczyć czy się oswoję z nią

kokain właśnie o to chodzi że szybkie ruchy na podkładce nie dają efektu że coś lata, dopiero podniesienie myszki i telepanie nią powoduje ze czuje jak lata. No i jak ruszam na boki scrollem no to czuć ze jest trochę luźny.

Ogólnie mam dylemat który do czwartku muszę rozwiązać. Nigdy w sumie nic nie zwracałem , jakiś konkretny argument muszę mieć czemu zwracam ją gdybym to zrobił ?[/b]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.