• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 200zł lub 300zł
#11
Wszystko zależy od preferencji. Obie myszki są dobre, ważne którą będzie Ci się dobrze trzymało. Ja zamawiam z X-koma 4 myszki do salonu i każdą z nich przymierze i wybiorę jedną z nich, a są to Zowie fk2, ec2-a, za12 oraz g403.
Odpowiedz
#12
Amok a czemu twoim zdaniem G403 lepsza?

Becks też jakaś opcja, mi mój A4 Tech Bloody Blazing A90 pasuje kształtem wiec chciałbym coś najlepiej obecnie raczej podobnego.
Odpowiedz
#13
To tak: względem zowie to na pewno sensor na +, przyciski , scroll , oprogramowanie / podświetlenie to kwestia gustu, zowie ma lepsze ślizgacze moim zdaniem i tyle g403 to taki następca zowie ec2-a która miałem dłuższy okres.

Co do Dm1 pro s , przyciski to jakiś szit same mi się wciskały dodatkowo często ludzie maja z nimi problem, sensora nie odczułem wgl, przyciski boczne to porażka i ciagle je wciskałem przypadkowo, kabel tez taki se oraz ślizgacze dla mnie za szybkie, to tyle
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
Wiec ZA12 i G403 dobre wybory po prostu która bardziej do gustu mi przypadnie ?

I czy wersja ZA12 a ZA12 by Benq czymś sie różni ?
Odpowiedz
#15
Nie ma już zwykłych za tylko brandowane benq kolorem i scrollem.

G403 to tka większa ec2-a wiec trochę inna niż za
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
Teraz będzie dylemat, za G403 przemawia cena :P
Odpowiedz
#17
Mając taki dylemat bez zastanowienia brałbym tańsza i lepsza g403 ;)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#18
Kwestia sporu ZA12 vs G403 to IMO kwestia głównie kształtu - różnica między sensorami nie jest duża, więc skilla nie przybędzie, seria ZA ma już lepsze te przyciski niż poprzednie(chociaż stawiam, że i tak wciąż gorsze niż te w G403). Z drugiej strony pisałeś, że podoba ci się kształt twojej A90. Hmm... wydaje się ona wzorowana na DA, więc szukałbym czegoś skierowanego w tę stronę. O XM300 nie myślałeś? Odległość od linii kciuka do najdłuższego palca masz identyczną jak ja, więc nie jestem pewien, czy G403 nie będzie aby odrobinkę za mała.
Zawsze można poczekać trochę aż Zowie wypuści pierwsze myszki/zupgradeuje obecne na PMW3360 :P
Co do DM1 Pro S to pamiętaj, że jeżeli zauważysz problem z przyciskami głównymi to nie ma problemu, żeby oddać na gwarancję. Ta mysz wydaje się warta odrobinki zachodu :)
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#19
O XM300 myślałem bo bardzo przypomina mi A90, ale coś problemu ona ze scrollem nie ma ? Wiesz właśnie z A90 widzisz nie chce mi się bawić w gwarancje bo jestem bez myszki wtedy a nie działający praktycznie PPM utrudnia grę :)

Tylko wczoraj w jakimś temacie rzuciło mi się też to że DM1 Pro miał problem z tymi przyciskami a DM1 Pro S już nie ale no to wam oddaje do opinii.
Odpowiedz
#20
Ja widziałem więcej wadliwych pro s niż pro xd

G403 przypomina a90 bardziej niż xm300. Testowałem je wszystkie xd
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.