• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gry, muzyka
#1
Witam,
stoję przed wyborem słuchawek do gier (głownie counter-strike global offensive) i muzyki

co będzie lepsze ? 
akg k550 mk2 czy beyerdynamic dt 770 32 ohm 
- zależy mi na lepszej izolacji od otoczenia i lepszym wykryciu przeciwnika
zdecydowałem się już na jeden z tych modeli, proszę o opinie
Odpowiedz
#2
Jesli więcej grasz w CSa niż sluchasz muzyki to zainteresuj się ISK HD9999
Odpowiedz
#3
Widzę ze w tym przedziale cenowym iskhd99999 króluja,co patrze na jakąś prośbę to Isk'i :D
Odpowiedz
#4
trochę tanie te słuchawki... chciałem coś lepszego bo muzyki też lubię czasami posłuchać :)
aktualnie używam jakiś starych sennheiser hd 201 bo popsuły mi się stare razerki i z tego względu chce coś lepszego
Odpowiedz
#5
Kolego... nie patrz po cenie na to co potrafią słuchawki zaoferować. Względem HD 201 będzie ogromna różnica, a w grach Iski są naprawdę dobre. Tylko też zaznaczę, bo niektórzy się "napalą", nie spodziewaj się cudów ;) Nie będzie och ach, ale będziesz zadowolony.
Odpowiedz
#6
mam do wydania 700zł i wolałbym żeby słuchawki w csie były własnie jak najlepsze
myślisz że te słuchawki będą lepsze od akg k550 mk2/dt 770 32ohm ? w grach już nie patrząc na muzykę
Odpowiedz
#7
Lepsze może nie, ale napewno nie gorsze.
Odpowiedz
#8
W CS'ie ISKI będą trochę lepsze od DT, a na równi z 550. W muzyce jak lubisz mocne basy to weź DT. 550 muzykalnie są moim zdaniem nudne, takie bez wyrazu, wszędzie poprawne, uniwersalne, ale mało muzykalne, w sumie podobnie uważam o ISKach.
Odpowiedz
#9
To kupię iski :)a co jeśli będę chciał podłączyć je do wzmacniacza 600ohm od creative ? nie spalę ich ? xD
Odpowiedz
#10
Wybierz opcję 32 ohm.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.