• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod DA do FPS
#1
Dzisiaj zakupiłem DA Elite, jestem bardzo zadowolony z niej i chyba przyszedł czas na zmianę podkładki.
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Deathadder Elite
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Razer Goliathus Speed Large, nie wiem czy chcę szybszą czy nie, bo nie mam porównania, Goliathus wydaje się OK
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Chyba materiałowa, ale mogę rozważyć inne
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Taki sam jak Goliathus Large, lub większa
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Niby tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Nie mam kompletnie pojęcia, jak najlepszą pod FPSy ;x
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Nie koniecznie
  • maksymalna cena za podkładkę? Bez ograniczeń
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Chciałbym chyba całą w 1 kolorze, bo przy moim chwycie, mały palec jeździ mi po podkładce, co przy goliathusie nie jest najprzyjemniejsze (w różnych miejscach jest tak jakby różny feeling)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
A i jeszcze 1 bardzo ważna rzecz. Podkładka musi trzymać się bardzo dobrze na moim szklanym blacie, co najmniej tak dobrze jak Goliathus (dobrze by było, żeby trzymała się nawet lepiej, bo Goliathusowi zdarza się przesunąć) 
Odpowiedz
#2
Wybierz Roccat Taito 2017 XXL
Odpowiedz
#3
Na pewno nie będzie się ślizgała po biurku? A np. SS Qck Heavy nie będzie lepszym wyborem?
A jak już Taito 2017, to chyba King Size, XXL chyba za "niska" i jednak zbyt długa (nie będę miał jak jej ustawić na biurku, klawiaturę mam pod monitorem, a podkładkę po prawo od monitora)
Odpowiedz
#4
QCK jakościowo to przepaść względem tego Roccata.
Taito ma dużo ciekawszą powierzchnię, masz hajs to kup (a wiem, że masz ; )
Odpowiedz
#5
Będę miał hajs jak komuś sprzedam ZA13 xD
No to kupię tą Taito, mam nadzieję, że nie będzie latała po całym biurku ^^
Odpowiedz
#6
A to Ty grasz w ten "proplayerowy" sposób, gdzie monitor jest 20 cm od głowy :] ?
Odpowiedz
#7
Akurat jestem tak ustawiony, ale bardziej chodzi o to, że mam wysokie biurko i muszę całą rękę od łokcia mieć na blacie, żeby było w miarę wygodnie :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.