• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event z Dream Machines 31.03-01.04.2017
#1
Dream Machines organizuje Event dla forumowiczów

info:
Event odbywa się w dniu 31.03 (piątek), start
około godziny 18:00. Zapewniamy zwrot kosztów za transport i
gwarantujemy nocleg. Sama impreza odbędzie się w Budda Play, to
znakomite miejsce przygotowane pod eventy gamingowe. Będzie szansa
wygrania masy atrakcyjnych nagród (myszki, głośniki, pendrive'y i
gadżety). Przetestowanie najnowszych laptopów i myszek, a także darmowy
alkohol (dla osób +18 lat) i jedzenie.

osoby zainteresowane proszone są o napisanie na: marketing@dreammachines.pl



PS. Być może ktoś od nas też będzie :)
Odpowiedz
#2
Przekonał mnie ten darmowy alkohol :P

Edit: a tak na poważnie to nie dostanę urlopu, więc raczej nie dam rady dotrzeć.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#3
ogółem to tylko dla nas czy też ktoś z ,,zewnątrz" będzie? :D bo jeśli dla nas to obawiam się, że mało osób będzie xD
Odpowiedz
#4
Dla wszystkich z tego co wiem. Prosili, żeby napisać to piszemy. Ja nie dam rady niestety przyjechać. Hya chyba pojedzie z dziewczyną na wycieczkę do warszawy to pewnie będzie. On darmowego alkoholu też nie odmawia hehe
Odpowiedz
#5
Hmmm... a chopoki z DM będą gdzieś pisać o tym evencie? Bo narazie na ich oficjalnej oraz na fb cisza :p Pytam bo jeżeli nie to serio może się skończyć tak, że tylko 5 osób z forun przyjedzie :v
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#6
Najnowszych myszek czyli Dm1 pro s czy coś nowszego szykują?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Może znaleźli już ten kształt Intellimouse Amok >_>
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#8
Ludzie z DMa chyba indywidualnie piszą do użytkowników innych for. My daliśmy ogłoszenie bo u nas są raczej konkretne osoby bez trolli jak to u innych bywa, to strachu nie ma :]

Z tego co wiemy, to kształtu i.e na razie nie ma, ale wiem, że ostro szukają czegoś nowego o sprawdzonym kształcie (typu kinzu, alcor, kana, DA, mamba itp. to co patentu nie ma).
Odpowiedz
#9
A i owszem, tutaj spokojniej :v
Hmmm... jakieś szczegóły wiadomo? Osoba towarzysząca? Nieletni z opiekunem? DM zamierza wszystkim transport w dwie strony i jeszcze nocleg opłacić? Cholera :D
Przyznam, ze chętnie bym się wybrał tylko może być problem pół Polski przejechać :X
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#10
Plany się zmieniły, wybieram się jednak na ten event - załatwię przy okazji kilka spraw w Warszawie ;)

W okolicach południa wyruszę samochodem z Rzeszowa, pojadę najprawdopodobniej przez Lublin gdyż odbywa się on na prawobrzeżnej części Warszawy.
Wygląda mi to na Pragę Północ - rosną we mnie pewne obawy o samochód :P
Mogę zgarnąć kogoś z trasy, transport będzie darmowy nawet jeśli nie otrzymam zwrotu kosztów.

Będę w kontakcie z działem marketingu DM, gdy tylko dowiem się czegoś konkretnego, niezwłocznie Was poinformuję.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.