• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki CS 400zł pod SBZ
#1
  • jakie obecnie używasz?: takstar PRO80v2
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? tak, posiadam Creative Sound Blaster Z
  • słuchawki mają być w 100% do gier (pod CS:GO)
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? rapu, ale słuchawki tylko pod CS, mam dokanałowe do słuchania muzyki
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS:GO
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 400zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: wolałbym zamknięte, gram w otoczeniu raczej cichym i spokojnym :D
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? więcej
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? od czasu do czasu
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): wygląd obojętne, bardzo by mi pasowało jakbym miały dobry MIKROFON (do komunikacji na teamspeaku). mam dziwne wrażenie, że nie wszystko słyszę na moich obecnych słuchawkach tak dobrze jakbym chciał, podoba mi sie w nich jednak to że są wygodne i świetnie wyciszają otoczenie (no i niestety już mi sie rozpadają :D)
Odpowiedz
#2
ISK HD9999, też będą wygodne o od razu poczujesz większą scenę . Poprawi Ci to pozycjonowanie i określanie odległości źródła dźwięku.
Odpowiedz
#3
A coś z mikrofonem (mam mikrofon Mikrofon Logitech Desktop USB, ale wolałbym coś co wisi pod uchem, żeby nie zbierał odgłosu klawiatury)?
Odpowiedz
#4
z mikrofonem w tej cienie będzie ciężko jedynie hyperx cloud ale do csa są kiepskie
jeśli chodzi o lokalizację dzwięku to są problematyczne jak chcesz ocenić dokładną pozycję przeciwnika

są jeszcze słuchawki Kingston HyperX Cloud Revolver trochę droższe - ale jak się mają one do starszych hyperx cloud ?

ewentualnie CREATIVE SOUND BLASTERX H5 może ktoś miał je i ci powie jak się spisują w csie :)
Odpowiedz
#5
Kupujesz podczepiany mikrofon pod kabel Zalman MIC1 i jest jak w headsecie, prawie każdy go u nas używa i większość gra z aktywacją głosową, korzystając przy tym z mechanicznej klawiatury. Nikt nie ma problemu, żeby klawiatura aktywowała mikrofon.
Odpowiedz
#6
A znalazłem jeszcze Roccat Kave XTD 5.1 Analog i ASUS Strix Pro co o nich sadzicie?
Odpowiedz
#7
Kavy tylko do CSa, asus nie warto.
ISKi będą lepsze
Odpowiedz
#8
A ma ktoś może tą kartę dzwiękowa creative sbz? Jakie tam wybrac ustawienia, bo ja juz od półtora roku sobie wszystkie basy, scout mody i inne surround sound wyłączyłem, ale sie zastanawiam czy pod cs są jakieś lepsze ustawienia (np. z tymi słuchawkami ISK HD9999)
Odpowiedz
#9
np. zeby wyeksponować kroki obniża się bas, żeby scena ,,była normalna" zaleca się wyłączenie wszelkich wspomagaczy typu ,,5.1". W duzej mierze pozycjonowanie zalezy od gry i samych słuchawek
Odpowiedz
#10
ja mam creative sound blaster zxr ale to chyba bez różnicy
Moje ustawienia na isk hd 9999
https://ibb.co/fjaBOv

idealnie wszystko słychać

W muzyce na beyerdynamic dt 990 wlaczam sobie bass dodatkowo i w eq ustawiam z -24dB na 0
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.