• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaka myszka
#31
dobra zdecyduje sie na tego xm300 duzej roznicy pomiedzy tymi sensorami chyba nie bedzie
Odpowiedz
#32
Ja jeszcze testuje 1 myszke i prawdopodobnie wracam do xm300.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#33
Temat do zamkniecia wybieram xm300 jeszcze raz dzieki
Odpowiedz
#34
Napisz jak wrażenia tu się nie zamyka tematów
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#35
niestety xm300 jest dla mnie za duza wole grac na mniejszych myszkach pomozecie ? niestety budzet tez sie zmniejszyl do 160 zl :/
Odpowiedz
#36
Logitech g203
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#37
jaki sensor posiada ta mysz czy wzgledem xm300 jest duzo gorsza pod wzgledem precyzji ? i czy nadaje sie do claw gripa
Odpowiedz
#38
dobra przeczytalem ze ma sensor mercury tylko czy ten sensor jest dobry xd bo szczerze mowiac pierwszy raz o nim slysze przeczytalem tez na waszej stronie ze nadaje sie do claw gripa
Odpowiedz
#39
Ludzie nie potrafią znaleźć różnicy pomiędzy nim a 3666 który jest najlepszy. Ma lepszy feeling od 3310 a myszka jest świetna polecam do clawa idealna może być jedynie za wąska ale to wyjdzie jak przymierzasz mi się grało nią super awansowałem od razu i może znów ja kupie zobaczymy
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#40
dzieki wielkie stary duzo mi pomogles :D zamawiam g203

btw przeciez ta g203 jest takiej samej szerokosci co xm300 wiec czemu ma byc za waska :D

Chociasz teraz tak patrze na filmiku na yt to faktycznie jakas strasznie waska xD
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.