• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do użytku codziennego do 150zł
#1
- jaką obecnie myszkę używasz: A4 Tech X7 X-718
- jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600 DPI
- czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): -
- czułość w Windows: 9/11
- czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Teraz brak sterowników ale jak miałem Razer Diamondback 3G to max.
- ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): -
- w co grasz (podaj tytuły gier): -
- jaką masz obecnie podkładkę: Steelpad 4HD i nie zamierzam zmieniać
- ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 6 LPM, PPM, Dalej i wstecz pod kciukiem i do zmiany dpi.
- twój budżet: do 150zł
- jaki chwyt stosujesz: claw grip i fingertip grip
- jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
- jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Praworęczny
- jaka jest wielkość Twojej dłoni:18,5cm
- jaka jest szerokość twojego palca wskazującego?: 1.5cm
- czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
- czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: 1800 DPI
- co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Dwuklik w LPM, casam scrol szwanuje.
- czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
- uwagi (np. co do wyglądu myszki): Chcę lekką mysz 90g to maksymalna waga. Chciałbym mysz symetrczną lub coś w kształcie Natec Genesis G33 lub CM Storm Alcor. Chcę gumowy gientki kabel.
#2
W podobnej cenie i z takim samym kształtem jak Alcor masz wersję CM Mizar (90g, gumowy kabel, sterowniki)

Z symetrycznych to w tej cenie jedynie - A4tech XL 750bh na A9500, bodajże ten sam kształt co masz teraz, więc jak Ci pasował to w sumie tylko sensor się zmieni.
#3
Kształt nie muśi by jak Alcor, może być inny kształt. Co do chcę możliwie płaski bok pod kciukiem, równa góra bez pochyleń na boki, bez garba podniesione przednie klawisze.

A4tech XL 750bh nie chcę bo ma przycisk 2 fire który by mi tylko przeskadzał. Kształt też jest nie za wygony.
#4
no to w sumie Zowie Fk2 powinien Ci pasować, ale to niestety koszt jak widzisz tu od 240zł :(. Według mnie warto dopłacić, ale rozumiem, że nie każdy jest w stanie. W niższej kwocie po prostu nie bardzo jest co polecić pod te wymagania :(

Jeżeli boczne przyciski nie byłyby Ci potrzebne to kinzu v3 jest też całkiem dobra.
#5
To może tylko jakaś lekka 90g i cienki kabel
#6
alcor i mizar jedynie, ale nie wiem jak alcor na tym padzie się sprawuje :(


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.