• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CMStorm QuickFire TK Cherry MX Brown SPRZEDANE
#1
Przedmiotem aukcji jest klawiatura CM Storm QuickFire TK na podświetlanych na biało przełącznikach Cherry MX Brown. Urządzenie zostało zakupione 18.06.2015 r. w sklepie morele.net - dołączam do niego paragon, powinno być jeszcze objęte gwarancja producenta. 

Klawiatura jest w pełni sprawna, czysta i zadbana. Posiada wyłącznie minimalne ślady użytkowania (gumowany plastik obudowy pod rzędem klawiszy R1 jest trochę wyślizgany i nieco błyszczy się pod światło). 

Uwaga! W klawiaturze zamontowałem niestandardowy zestaw klawiszy/keycapsów NPKC wykonanych z plastiku PBT - są bez porównania bardziej trwałe i zapewniają lepszy według mnie "feeling" podczas pisania. Część klawiszy multimedialnych/funkcyjnych nie jest jednak oznaczona precyzyjnie i wymaga zapamiętania. Proszę o świadome zakupy, nie przyjmę zwrotu z powodu layoutu klawiszy.

Fioletowa spacja jest wykonana z dwuwarstwowego plastiku ABS, jest w rozmiarze 6,5x - jedyna jaką udało mi się znaleźć w internecie. 

Podświetlenie przełączników Cherry MX w wersji białej jest nieco upośledzone, diody różnią się od siebie odcieniem bieli. Jest to niezauważalne przy standardowych keycapsach, uwidacznia się zwłaszcza przy białych klawiszach. Podświetlenie jest zatem średnio estetyczne. Producent nie selekcjonuje przełączników pod kątem odcieni diod, wada nie jest zatem objęta gwarancją. Ostrzegam przed zakupem, problem widoczny jest na załączonych zdjęciach.
 
Do zestawu dorzucam tęczowy zestaw 36 klawiszy PBT.

Nie ukrywam, że zależy mi na czasie.
http://allegro.pl/show_item.php?item=6732269245

SPRZEDANE
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#2
Mogę zarezerwować ja ? Biorę na pewno w tygodniu jakbyś ja zdjął z aukcji to by było super a masz do niej czarne keycapsy?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Trochę odgrzewany kotlet, ale zapytam.
Czy tylko w wersji z białym podświetleniem jest ono takie "upośledzone".
Zakupiłem wersje red i zastanawiam się czy nie zakupić właśnie białych keycapsów.
PS: I czemu te keycapsy świecą się tak tylko w górnej części?
Odpowiedz
#4
Problem dotyczy wyłącznie wersji z białym podświetleniem.

W klawiaturze zamontowane były zwykłe keycapsy nieprzeznaczone do podświetlanych przełączników. Jeśli chcesz uzyskać lepszy efekt musisz kupić double-shoty przepuszczające światło.
Jaki masz budżet? Pomogę Ci z wyborem pasujących klawiszy.

Edit: weź pod uwagę fakt, że rząd klawiszy R1 jest niestandardowy (klawisze: FN 1x, Windows 1x, Ctrl 1,5x, Spacja 6,5x). Znalezienie pasującego zestawu będzie trudne i na pewno nie będzie tanie.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#5
Na chwile obecną sie z tym wstrzymam. Poczekam jak mi przyjdzie klawa XD
Ale jak coś to do Ciebie napiszę.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.