• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mysz do cs go
#1
Witam proszę o pomoc w wyborze myszki do gier (głównie cs go) . Chciałbym zaznaczyć, że gram na iMacu dlatego mam problem z wyborem.



-obecnie korzystam z myszki ss sensei raw frost blue 
-dpi 810
-niska czułość
-nie mam Windowsa ale ustawienia systemowe w mac nie maja wplywu na cs go (komenda raw_input 1)
-810
-aby wykonać obrót o 360 muszę przejechać około 84 cm ;) (chyba będę musiał zmienić ustawienia bo 84 cm to naprawdę dużo xD)
-cs go
-ss qck+ nip limitowana edycja
-korzystam z 2 przycisków ;)
-mój budżet to około 500 zł
-palm grip
-1+2+2
-prawo ręczny
-odległość to 19 cm(około) a szerokość palca to 2 cm
-mogę zmienić chwyt jeśli to konieczne ;)
-tak inny zakres dpi jestem w stanie zaakceptować ;)
-chciałbym sie przeżucić na mysz optyczną oraz szukam bardzo dokładnej myszki z dobrym senorem ;) a w mojej myszce psuje się jej lewy przycisk
-tak mysz powinna byc kupiona w pl

osobiście zastanawiam się nad myszka razer deathadder chroma , zowie fk1 , ale jestem otwarty na inne propozycje :)
#2
Chyba różnie bywa z kompatybilnością sterowników myszek na macu, dlatego chyba lepiej wybrać właśnie Zowie Fk1 która ich nie ma. Świetny sensor, a jej kształt w CS powinien Ci się spodobać. Nawet nie będzie drastycznej różnicy w stosunku do senseia :) Chociaż tak bardzo wygodnie jak na nim może nie być (bo imo sensei jest jedną z najwygodniejszych myszek na rynku). Ewentualnie Zowie EC1-A też bez sterowników, imo bardziej palmowy grip, ze względu na lepszy profil.

Jeżeli bardzo lubiłeś kształt senseia to zostań przy Fk1, jak chciałbyś spróbować czegoś bardziej wyprofilowanego pod prawą dłoń to bierz EC1-A
#3
Mam jeszcze jedno pytanie, czy zowie fk1 różni sie czymś oprócz kształtu od zowie ec1-a poniewaz chcialbym kupic tą mysz profilowaną. A i zastanawiam sie tez nad ec2-a ale boję sie że będzie za mała.
#4
Przełączniki w zowie ec-a są umieszczone bardziej z tyłu, przez co zmienia się punkt nacisku i wydają się bardziej miękkie niż te w zowie fk1. Różnią się również input lagiem przełączników (te w zowie ec-a mają mniejsze opóźnienie, ale ma to niewielkie znaczenie) oraz materiałem obudowy (fk1 w dotyku szorstki plastik, ec-a gumopodobna).
Co do wyboru między ec1-a oraz ec2-a, jeżeli masz możliwość to idź do sklepu i przymierz sobie razera deathaddera, jeśli jest on dla ciebie za duży, lepszym wyborem będzie ec2-a, jeżeli rozmiar będzie ci odpowiadał to lepiej wybrać ec1-a.
#5
Niestety nie mam takiej możliwości jak narazie sugeruje sie tym że  moja obecna mysz (ss sensei  raw frost blue) ma dlugosc 12.5 cm stad jestem bardziej przychylny do wersji zowie ec1-a ale nw czy nie jestemw bledzie.
#6
jak w ciemno wybierać to lepiej ec1-a ;)
#7
Bardzo dziekuje za pomoc. zakupie wiec zowie ec1-a ;D


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.