• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki Nauszne do 350zł
#1
  • Jakie obecnie używasz? - Jakieś tanie od sony za 90 zł bodajże.
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? - Nie.

          - jeśli tak – to jakiej?
          - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? - Napewno nie teraz, jeśli juz to za jakiś czas :)
          - jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej - Gigabyte GA-H110M-S2PV

  • Słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) - Głownie do gier trochę muzyki.
  • Wjakie gry grasz (zaznacz w które najwięcej)? - Szczerze mówiąc jestem casualem ale tak najwięcej to rpg, strzelanki, survivale rzadziej mmo.
  • Jakiej muzyki głównie słuchasz? - Lubie sobie posłuchać Avicii i twenty one pilots. 
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? - 350 zł.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? - często długo gram więc raczej komfort.
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? - preferuje zamknięte ewentualnie pół otwarte.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? - Szczerze, nie wiedziałem że coś takiego istnieje :D
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? - Nie, do podróży mam te soniacze lub douszne od telefonu :)
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów) - Jeśli chodzi o wygląd to on nie ma większego znaczenia. Dla mnie liczy sie najbardziej komfort do dłuższych sesji i jakość dźwięku. Słuchawek w podróże nie będę brał, bo do telefonu nie ma za bardzo sensu, a stacjonarki do bagażnika nie zapakuje :D Do takich zadań mam jeszcze 2 pary sluchawek które do grania średnio się nadają :/ Myślałem nad HyperX cloud ale jestem otwarty na wszelkie propozycje :)
Odpowiedz
#2
Scena to inaczej mówiąc przestrzeń generowana przez słuchawki - wiesz, jak słuchawki mają małą scenę (jak Cloudy) to wszystko jest mniejsze, bardziej ściśnięte, mniej rozległe. Ale taka uroda większości zamkniętych słuchawek
Jeśli zależy Ci na dobrym basie i wygodzie to bierz Cloudy. Jeśli chcesz coś ogólnie lepszego, z nieco gorszym basem, ale znacznie lepszą sceną i ogółem dźwiękiem według mnie to weź ISK HD9999 (ale graj na grubych padach!)I odkładaj na dźwiękówkę to rozwiniesz swoje wrażenia z odsluchu ;D
Odpowiedz
#3
Aha, to o to chodzi :D Na basie aż tak mi nie zależy bo słuchawki mają być głownie do gier, tylko trochę do muzyki, a jeśli te ISK mają lepszy dźwięk kosztem tylko trochę gorszego basu to chyba wole je wziąć. Jedyne moje pytanie pozostaje. Są wygodne? Jak już pisałem gram dłuższe sesję więc na tym mi właśnie zależy :)
Odpowiedz
#4
tak, na grubych padach bo na tych drugich to mniej ;D
Odpowiedz
#5
A,to dobrze :) Dziękuje za pomoc.
Odpowiedz
#6
no chłopaki też mi je polecili ze względu na to że, na hyperx było średnio w csie a roccat 5.1 trzeszczały na mojej starej karcie.
ktoś tu na forum pisał że, podobno isk hd 9999 lepiej się spiszą w csie od akg k550 mk2 :P

jutro już powinny być , tak więc zdam relację jak działają w csie z sound blaster zxr
Odpowiedz
#7
O, to miło :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.