• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszki
#1
jaką obecnie myszkę używasz:   SS Rival 
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:   400
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):    2.35 (średnia)
czułość w Windows:     6
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
w co grasz (podaj tytuły gier):   CS:GO
jaką masz obecnie podkładkę:    QCK+
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):        Nie uzywam
twój budżet:      nieograniczony
jaki chwyt stosujesz:     W SUMIE JUZ SAM NIE WIEM BO FINGERPALMOGRIPEM TEZ JEST GIT I CLAW GRIPEM TEZ JEST GIT wiec chyba zostane przy claw gripie palm jak najbardziej odpada
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):     1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19.5cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?        2cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?:     nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:  
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: jest za duza czasami mnie juz zawodzi
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Nie
uwagi (np. co do wyglądu myszki): wazne by dzialala :)

Myslałem nad zowie za13 oraz nad dm1 pro s
Odpowiedz
#2
Jak już to Za12 albo Dm1 pro S albo g403 Ew tez ec2-a
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Dzieki za szybką odpowiedź, wiesz to nie wiem jednak czy dm1 pro s czy ta zowie za12 czy tam nawet 13
Odpowiedz
#4
Jak do claw to fk1/ ec2-a / Dm1 pro s albo g203 od logitechu bądź g403 od logitechu
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Ja bym rozważał Dm1 Pro s vs Fk1.
Odpowiedz
#6
To chyba dm1 pro s, lepszy sensor lepsze przyciski i do tego jak na razie tańszy
Odpowiedz
#7
ec2-a teraz promocja jest na allegro ^^
http://allegro.pl/outlet-mysz-przewodowa...22308.html
zamówiłem i będę testował czy lepsze od razerka bo na fk1 sie zawiodłem
Odpowiedz
#8
Nie no jednak mam 19.5 cm oraz tego claw gripa, pomożecie jeszcze? Jaki będzie wg was ten "najlepszy" wybór, chodzi mi przede wszystkim o click, wygode, sensor, nie potrzebuje oprogramowania no i wymiary.
Pozdrawiam

@EDIT
Dość bardzo rozważam nad DM1 PRO S tylko czy będę czuć ogromną różnicę na tym sensorze? Wyliczyłem że ogólnie dobre wymiary dla mnie to 125x70x40 a jedynie dm1 pro s jest w stanie zaspokoić mój głód.
Odpowiedz
#9
DM1 Pro S jest good, tylko 1 rzecz jest warta zauważenia - miałem ją i jak trzymasz clawem to jeśli masz grubszy kciuk lub gdy trzymasz go wyżej to możesz czuć przyciski boczne (nie wciskasz ich, ale je czujesz, co moze niektorym przeszkadzać). Tak poza tym to ok.
Odpowiedz
#10
No nie, kciuk akurat mam gruby wlasnie, ale nie sadze zebym je jakos wciskal bo wys ma 39 a Rival ma 40 zaraz zmierze kciuka i jakbys tez mogl zmierzyc bylbym wdzieczny.

@edit około 2.5cm ma mój kciuk
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.