• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyzwoita myszka do laptopa
#1
Witam. Szukam jakieś przyzwoitej myszki z dwoma przyciskami bocznymi w przystępnej cenie. Zastosowanie praktycznie biurowe. Przyzwyczaiłem się do lepszych myszek, bezprzewodowa która się gubi nawet w windowsie psuje trochę komfort. Poniżej lista z mojego desktopa, na laptopie nie planuje raczej grać w żadne fps. Podkładka również się przyda. 
  • jaką obecnie myszkę używasz: Zowie FK1
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: standard
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak sterowników
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier): cs: go sporadycznie overwatch
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zowie G-TF Rough
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 cofanie stron, folderów
  • twój budżet: chciałbym wydać jak najmniej, adekwatnie do jakości najlepiej około 100zł, rozważę też droższe opcje
  • jaki chwyt stosujesz: wydaje mi się, że najbliżej jest claw + palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17,5 - 18 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: wolałbym tego uniknąć
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: fajne jeśli będzie 800 dpi
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): raczej minimalistyczna, podświetlenie nie zawadzi
Odpowiedz
#2
Do 150 zł masz np. DM1.

Z tańszych to do pracy to bym jednak rozważył bardziej CM Xornet 2.
Odpowiedz
#3
Chciałbym raczej unikać styczności z firmą dream machines. Xorneta rozważę, ale obawiam się trochę o to, że jest dość krótka i profilowana. Widzę, że w niższym segmencie cenowym jest problem z tymi z dodatkowymi przyciskami.
Odpowiedz
#4
Może a4tech a90
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Ciekawa opcja z tą A90. Widzę że większość tych tańszych myszek jest albo krótsza albo profilowana. Może akurat ten profil przypadnie mi do gustu. Wcześniej praktycznie wszystkie miałem bez profilu.

Najtańsza podkładka a4tech do tego będzie ok? Widziałem też podkładki shiru w tej samej cenie, warto rozważyć?
Odpowiedz
#6
Natec m12 polecam
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
z tanich podkładek nateca bierz
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.