• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sprzedam] Pamięć Corsair 16GB 3200MHz Vengeance White LED
#1
Corsair 16GB 3200MHz Vengeance White LED CL16 (2x8192), DDR4

Pamięci RAM Corsair 16GB, nowe, mam je od kilku dni i kilka dni były w komputerze. Wszystko sprawne.
2x8GB, w oryginalnym pudełku. Sprzedaję, gdyż kupiłam pamięci bez LED, wolę jak pamięci nie są podświetlane. Dla miłośników tuningu swojego komputera nie muszę mówić jak pięknie wyglądają w obudowie. Cena: 500 zł.

Kupione za 550 zł.

[Obrazek: 05f45c1a444fa68e1910147d457e]



Opis:

Wydajna pamięć Corsair DDR4 White LED
Bez względu na to czy ulepszasz swój komputer, czy tworzysz niezwykle szybką maszynę do grania i chcesz pobić rekord świata w overclockingu, pamięć Corsair przekroczy Twoje oczekiwania. Witaj w rodzinie Vengeance LED.

Podświetlenie LED
Moduły pamięci Corsair Vengeance LED DDR4 zostały stworzone z myślą o unikalnym wyglądzie, dzięki żywemu podświetleniu LED, które świetnie dopasuje się do większości płyt głównych i innych komponentów komputera. Z pamięcią Vengeance LED, nawet najprostsza konfiguracja komputera może być jedyna w swoim rodzaju.

Wbudowane rozpraszacze ciepła
Wbudowane rozpraszacze ciepła zapewnią prawidłowe chłodzenie oraz poprawią przewodzenie cieplne.

Zaawansowane i efektywne technologie
Moduły pamięci Corsair Vengeance LED zostały wyposażone w komponenty najwyższej jakości, dzięki czemu posiadają ogromny potencjał do podkręcenia wydajności. Maksymalna przepustowość oraz szybki czas reakcji zapewnią najlepsze możliwe działanie.
Moduły zostały zoptymalizowane do prawidłowego działania z najnowszymi płytami głownymi z serii Intel 100.
Wsparcie dla XMP 2.0
Automatyczny wybór maksymalnych i stabilnych ustawień overclockingu, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność.


Specyfikacja:

Rodzaj pamięci: DDR4
Pojemność: 16 GB (2x8 GB)
Taktowanie: 3200 MHz (PC4-25600)
Opóźnienia (cycle latency): CL 16
Napięcie: 1,35 V
Dodatkowe informacje: Chłodzenie Heatspreader
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#2
Sprzedane.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.