• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka pod CS do 200 zł
#1
Witajcie, przeglądałem dosyć sporo tematów ale nie mogłem znaleźć nic dla siebie. Aktualnie używam myszki SS Sensei RAW, jednakże nie spełnia ona moich oczekiwań. Jest dla mnie za mała i po prostu źle mi się na niej gra. Wcześniej miałem Razer Deathadder 2013 i dużo lepiej mi się na niej grało.
  • jaką obecnie myszkę używasz: SS Sensei RAW
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 810
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 810 dpi/500hz
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Moja podkładka 40 cm nie pozwala mi na pełny obrót, tak około 60 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: CMStorm Weapon of Choice 40cm x 28,5, będę ją zmieniał na większą/lepszą
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Standardowo przyciski główne oraz boczne do np. tsa
  • twój budżet: do 200 zł
  • jaki chwyt stosujesz: na Sensei coś pomiędzy claw i palm, na DA był to palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Jestem prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni Od palca środkowego do nadgarstka 16,5 cm.
Jestem otwarty na wszelkie propozycje, jeżeli czegoś nie opisałem odpowiednio dobrze to napiszcie. Z góry dzięki za wszelkie propozycje, Yo!
Odpowiedz
#2
Przymierzałeś kiedyś Rivala?
Odpowiedz
#3
Patrzyłem na niego, nie wydaje się zły ale słyszałem że są problemy z sensorem i przecierającą się gumą. Jak to wygląda teraz, poprawili go?
Odpowiedz
#4
Możesz spróbować gigabyte xm300 sensor dla mnie ma genialny feeling żałuje ze ja oddałem bo niczym do tej pory nie grało mi się tak dobrze i jak tylko będzie kasa to kupie na próbę znowu. Wygodniejsza od rivala i da sensor kozak jedynie wykonanie scrolla lipa trochę ale to zależy od modelu zawsze możesz wymienić a cena koło 170
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Pierwsze słyszę, żeby Rival miał problemy z pracą sensora :O A co do gum, wszystko wskazuje na to, że zostały już poprawione :) (Widziałem na jakimś sklepie ostatnio Rivala 300 Silver za 199 zł. Jak trzeba to mogę poszukać linka)
Do XM300 sam się teraz przymierzam, bo wydaje się on na dzień dzisiejszy jedną z najmocniejszych propozycji na rynku :P
Amok ale nie pisz, że jest "wygodniejsza" - to przecież kwestia czysto indywidualna :D
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#6
Ten gigabyte wydaje się być ciekawy, tylko czy ten problem ze scrollem został jakoś poprawiony? Bo średnio mi się widzi wysyłanie myszki (która poniekąd bardzo mi się spodobała) na gwarancje i liczenie na cud :D
Odpowiedz
#7
O, znalazłem tego rivala 300 https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablet...mpaign=xml
Wydawało mi się że rival jest droższy, a tu taka niespodzianka :)
Odpowiedz
#8
Miałem 3 x xm300 i 2 miały spoko scrolla jedna nie wiec to zależy jak ci się trafi, a pisząc wygodniejsza mam na myśli zdanie moje i oponie innych jakie czytałem każdy mówi ze to wygodniejsza wersja DA :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Kurczę, obie myszki są ciekawe, z jednej strony ciągnie mnie do tego xm300 ale boję się tego scrolla, pod tym względem wygrywa chyba rival. Cóż, poczytam jeszcze na ich temat i będę musiał się zdecydować :D
Odpowiedz
#10
Bo zwykły Rival 300 jest droższy z tego co się orientuję. Ta wersja Silver jakoś poszła w dół :P
A co do XM300 - nie masz możliwości kupienia w jakimś sklepie stacjonarnym? Przy sprzedawcy mógłbyś nawet sprawdzić, czy scroll jest dobrze osadzony :)
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.