• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sluchawki do cs'a ala 668b
#1
  • jakie obecnie używasz? Superlux hd668b
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Tak
    - jeśli tak – to jakiej? Asus xonar dg
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Głównie gry trochę muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Słucham wszystkiego
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Counter-strike global offensive
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? ~300zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Dalej
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Od czasu do czasu
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
Ogólnie mówiąc to jestem posiadaczem superluxów hd668b i podoba mi się w jaki sposób brzmią i nie sprawiają mi żadnych problemów z np. pozycjonowaniem graczy w cs'ie itd. W 99% przypadkach jestem w stanie powiedzieć skąd doszedł dany dźwięk w grze. Problem w tym, że ostatnio skusiłem sie na isk'i hd9999 głównie właśnie pod cs'a, ale w ogóle nie mogę się do nich przestawić i prawie ciągle muszę się wsłuchiwać na prawdę dobrze żeby mi się dźwięki nie zlewały itd. W superluxach nie miałem wgl takiego problemu. Nie wiem czy to różnica między budową słuchawek (superluxy półotwarte, a iski zamknięte) ale tak jak mówiłem wgl mi iski nie podeszły i teraz szukam czegoś innego głównie pod cs'a z podobnym dźwiękiem co hd668b.
Odpowiedz
#2
Masz HD669 - zamknięty wariant, powinny sprawdzić się równie dobrze
Odpowiedz
#3
Obawiam się, że Twój słuch może potrzebować bardzo "otwartego dźwięku" stąd na 668b gra Ci się dobrze. Na dowolnych zamkniętych może być podobnie jak w ISKach, niektórzy tak już mają.
Odpowiedz
#4
Bardzo możliwe w sumie. A jakieś propozycje z półotwartych słuchawek z budżetem do około 300zł?
Odpowiedz
#5
w sumie to nic lepszego od 668b nie dostaniesz, no ewentualnie szukaj ATH AD700/x używane za około 300-400 zł
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.